ještě v prodeji

Pardál

16.10.2017 Pardál

MEDOVÝ PODZIM S UNGELTEM

10.10.2017 MEDOVÝ PODZIM S UNGELTEM

Vážení diváci,


právě byl do prodeje uvolněn program na měsíc PROSINEC 2017.


Pro naše věrné diváky jsme k objednávkám nad 2000 Kč připravili malý dárek - lahvičku medu od našich "divadelních" včelek z Vrchotových Janovic. Věříme, že Vám tak přicházející podzim rozjasníme a především osladíme!


Z praktických důvodů je výdej možný pouze na pokladně Divadla Ungelt - na mimopražské diváky, kteří nakupují na fakturu či on-line bude med v případě zájmu čekat na pokladně do data zakoupeného představení. Akce končí vydáním posledního džbánku s medem... Dobrou chuť!


 

TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ

9.10.2017 TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ

 


TISKOVÉ PROHLÁŠENÍ


uměleckého ředitele a majitele Divadla Ungelt Milana Heina 


k představení Deštivých dnů ze dne 7. 10. 2017 v Dolním Benešově


 


 


Desítky let jsem hrál na prknech divadel po celé České republice a mimopražské diváky mám upřímně rád. Jsem proto šťastný, že špičková představení mého divadla mohou spatřit i oni. 


 


O to víc mě mrzí, co se v Dolním Benešově přihodilo. Pokud Divadlo Ungelt vyjede na zájezd, přestává být pořadatelem večera. Tím je vždy místní objednavatel, který se smluvně zavazuje, že zajistí takové podmínky, aby umělecká hodnota díla neutrpěla. To se v Dolním Benešově nestalo. 


 


K nezdaru večera však bohužel přispěli i někteří diváci. Dovolte, abych citoval jednu divačku, která nám po shlédnutí představení v Dolním Benešově napsala: „Všichni jsme slyšeli bez problémů. Rušili nás pouze ostatní diváci, kteří si povídali mezi sebou, fotili se na telefony, přicházeli a odcházeli. Když nakonec jedna paní vykřikla, ať Richard Krajčo zazpívá, hanba mě fackovala.“


 


Deštivé dny je jedno z kultovních představení mého divadla. Svědčí o tom nominace Richarda Krajča i Davida Švehlíka na nejprestižnější české divadelní ocenění Cenu Thálie. Richard Krajčo ji nakonec získal. Tato komorní hra pro dva herce je plná vypjatých dramatických scén i intimních monologů. A je zřejmé, že v takovém prostředí nebylo možné hru plnohodnotně dohrát. Je mi velmi líto, že ti diváci, kteří přišli na výjimečné divadelní představení, byli o zážitek okradeni. Jim především se omlouvám. 


 


Omlouvám se ale i hercům, kterým nepřísluší, aby takové situace řešili. To je přece povinnost pořadatele – ten se však večera nezúčastnil. I proto nesmírně oceňuji, jak se k neřešitelnému problému Richard Krajčo postavil. Vypjatou situaci zvládl natolik lidsky, že mu nakonec všichni zatleskali, i když se představení nedohrálo.


 


Do budoucna všem divákům i hercům Divadla Ungelt slibuji, že udělám vše proto, aby se už nikdy nic podobného nepřihodilo.


 


 


 


Milan Hein


 


 


 

22. výročí Divadla Ungelt!

8.10.2017 22. výročí Divadla Ungelt!

ROZPRAVY MILANA HEINA

6.10.2017 ROZPRAVY MILANA HEINA

Rádi bychom Vás pozvali na natáčení nového rozhlasového pořadu Rozpravy Milana Heina, talk-show, ve které spolu rozprávějí principál našeho divadla Milan Hein a jeho dva pokaždé jiní herečtí kolegové. Pořad natáčí Český rozhlas Dvojka.
5.10. 2017 se můžete těšit na hosty Aloise Švehlíka a Reginu Razovovou
2. 11. 2017 pozvání přijala Iva Janžurová a Tomáš Impseil
a 7. 12. 2017 Jiří Bartoška a Anna Fišerová
Začátek vždy v 15 hodin.

3.10.2017 Princip náhody 4. října ZRUŠEN

Vážení diváci,


představení Princip náhody dne 04.10.2017 je z důvodu nemoci zrušeno. Vstupenky je možné vrátit nebo vyměnit za jiný termín či představení v pokladně Divadla Ungelt do středy 11.10.2017 . Divákům, kteří zakoupili vstupenky on-line, bude platba vrácena přímo na účet. Více informací na tel. pokladny 224 828 082 /13-19 hod./ nebo na emailu: vstupenky@divadloungelt.cz.


Děkujeme za pochopení.

Rozhovor s Ondřejem Novákem

29.9.2017 Rozhovor s Ondřejem Novákem

Skořápka v Týdeníku Rozhlas

22.9.2017 Skořápka v Týdeníku Rozhlas

Velký rozhovor s Alenkou Mihulovou a Petrou Nesvačilovou najdete aktuálně v Týdeníku Rozhlas.

ZMĚNY PROGRAMU V MĚSÍCI ŘÍJNU

19.9.2017 ZMĚNY PROGRAMU V MĚSÍCI ŘÍJNU

Vážení diváci,
věnujte prosím pozornost následujícím informacím o změnách týkajících se programové skladby na měsíc ŘÍJEN 2017.


Z provozních důvodů dochází k těmto změnám:


Představení PARDÁL - 16. a 28. října a představení KRÁLOVSTVÍ BOŽÍ NA ZEMI - 27. října jsou zrušena bez náhrady, vstupenky je možné vrátit, nebo vyměnit za jiný termín či titul na pokladně Divadla Ungelt - Malá Štupartská 1, provozní doba 13 - 19 hodin ve všední dny; v so, ne a svátek 2 hodiny před představením. Tel: 224 282 082; email: vstupenky@divadloungelt.cz. Divákům, kteří zakoupili e-vstupenky on-line, budou platby vráceny přímo na účet.


19. a 21. října dochází ke změně titulu, místo hry PARDÁL bude uvedena hra NA ÚTĚKU. Vstupenky zůstavají v platnosti na zakoupený termín a místa. Diváky, kteří budou chtít vstupenky vrátit nebo vyměnit, si dovolujeme požádat o informaci na telefon nebo email pokladny v co nejkratším termínu, nejpozději však do 30. září.


Listopadové termíny představení Pardál již zůstávají v platnosti beze změny.


Děkujeme za pochopení.


 

Alenka Mihulová v Sama doma

15.9.2017 Alenka Mihulová v Sama doma