Program

ČERVENEC  |  SRPEN  |  ZÁŘÍ  |  ŘÍJEN  |  BŘEZEN  | 

ČERVENEC

pá    29.7.2016     20:00hZADÁNO

více infoPoslední ze žhavých milenců [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Simona Stašová, Petr Nárožný

so    30.7.2016     20:00hVYPRODÁNO

více infoPoslední ze žhavých milenců [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Simona Stašová, Petr Nárožný

SRPEN

po    1.8.2016     20:00hVYPRODÁNO

více infoFilumena Marturano [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Simona Stašová, Svatopluk Skopal

út    2.8.2016     20:00hVYPRODÁNO

více infoFilumena Marturano [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Simona Stašová, Svatopluk Skopal

st    3.8.2016     20:00hVYPRODÁNO

více infoFilumena Marturano [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Simona Stašová, Svatopluk Skopal

čt    4.8.2016     20:00hVYPRODÁNO

více infoDrobečky z perníku [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Simona Stašová

pá    5.8.2016     20:00hVYPRODÁNO

více infoDrobečky z perníku [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Simona Stašová

so    6.8.2016     20:00hVYPRODÁNO

více infoDrobečky z perníku [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Simona Stašová

ne    7.8.2016     20:00h

více infoDrobečky z perníku [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Simona Stašová

po    8.8.2016     20:00h

více infoKurtizána [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Ch. Poullain, R. Rázlová, I. Orozovič

út    9.8.2016     20:00h

více infoKurtizána [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Ch. Poullain, R. Rázlová, I. Orozovič

st    10.8.2016     20:00h

více infoKurtizána [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Ch. Poullain, R. Rázlová, I. Orozovič

čt    11.8.2016     20:00h

více infoKurtizána [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Ch. Poullain, R. Rázlová, I. Orozovič

ne    14.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

po    15.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

út    16.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

st    17.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

čt    18.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

ne    21.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

po    22.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

út    23.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

st    24.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

čt    25.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

pá    26.8.2016     20:00h

více infoPan Halpern a pan Johnson [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Petr Kostka, František Němec

so    27.8.2016     20:00h

více infoPan Halpern a pan Johnson [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Petr Kostka, František Němec

ne    28.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

po    29.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

út    30.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

st    31.8.2016     20:00h

více infoTouha jménem Einodis [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, A. Langerová

ZÁŘÍ

čt    1.9.2016     20:00hVYPRODÁNO

více infoUngelt zpívá! [ Letní scéna Divadla Ungelt ]

Hudební večer Divadla Ungelt

čt    8.9.2016     15:00h

více infoKdo židli má, bydlí! [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Nahrávka Českého rozhlasu 2

po    12.9.2016     19:00h

více infoSkořápka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Mihulová, P. Nesvačilová

út    13.9.2016     19:00h

více infoPoslední romance [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Vránová, P. Kostka, C. Mayerová

st    14.9.2016     19:00h

více infoNa útěku [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

J. Štěpánková, Z. Adamovská

čt    15.9.2016     19:00hVYPRODÁNO

více infoPoslední recitál Marty Kubišové [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, M. Hein

pá    16.9.2016     19:00h

více infoLedňáček [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Vránová, F. Němec, P. Kostka

so    17.9.2016     19:00hVYPRODÁNO

více infoPoslední recitál Marty Kubišové [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, M. Hein

ne    18.9.2016     19:00h

více infoSmrt a dívka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík

po    19.9.2016     19:00h

více infoŠest tanečních hodin v šesti týdnech [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Ch. Poullain, P. Kříž

út    20.9.2016     19:00hVYPRODÁNO

více infoPan Halpern a pan Johnson [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Petr Kostka, František Němec

st    21.9.2016     19:00h

více infoRůžové brýle [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková

čt    22.9.2016     19:00h

více infoKrálovství boží na zemi [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

J. Čvančarová, M. Hofmann, O. Novák

pá    23.9.2016     19:00h

více infoNa útěku [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

J. Štěpánková, Z. Adamovská

so    24.9.2016     19:00hVYPRODÁNO

více infoPoslední recitál Marty Kubišové [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, M. Hein

ne    25.9.2016     19:00h

více infoLedňáček [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Vránová, F. Němec, P. Kostka

po    26.9.2016     19:00h

více infoVzpomínky zůstanou [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek

út    27.9.2016     19:00h

více infoExpres na západ [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

F. Němec, R. Holub

st    28.9.2016     19:00h

více infoŠest tanečních hodin v šesti týdnech [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Ch. Poullain, P. Kříž

čt    29.9.2016     19:00h

více infoMezi úterým a pátkem [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová

pá    30.9.2016     19:00hVYPRODÁNO

více infoSkořápka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Mihulová, P. Nesvačilová

ŘÍJEN

ne    2.10.2016     19:00h

více infoPan Halpern a pan Johnson [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Petr Kostka, František Němec

po    3.10.2016     19:00h

více infoPoslední recitál Marty Kubišové [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, M. Hein

út    4.10.2016     19:00h

více infoŠest tanečních hodin v šesti týdnech [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Ch. Poullain, P. Kříž

st    5.10.2016     19:00h

více infoPan Halpern a pan Johnson [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Petr Kostka, František Němec

čt    6.10.2016     15:00h

více infoKdo židli má, bydlí! [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Nahrávka Českého rozhlasu 2

čt    6.10.2016     19:00h

více infoExpres na západ [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

F. Němec, R. Holub

pá    7.10.2016     19:00h

více infoLedňáček [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Vránová, F. Němec, P. Kostka

so    8.10.2016     19:00h

více infoSkořápka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Mihulová, P. Nesvačilová

ne    9.10.2016     19:00h

více infoNa útěku [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

J. Štěpánková, Z. Adamovská

út    11.10.2016     19:00h

více infoPan Halpern a pan Johnson [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Petr Kostka, František Němec

st    12.10.2016     19:00h

více infoRůžové brýle [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková

čt    13.10.2016     19:00h

více infoVzpomínky zůstanou [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek

pá    14.10.2016     19:00h

více infoKurtizána [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Ch. Poullain, R. Rázlová, I. Orozovič

so    15.10.2016     19:00h

více infoŠest tanečních hodin v šesti týdnech [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Ch. Poullain, P. Kříž

po    17.10.2016     19:00h

více infoSmrt a dívka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík

út    18.10.2016     19:00hZADÁNO

více infoMezi úterým a pátkem [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová

st    19.10.2016     19:00h

více infoPoslední romance [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Vránová, P. Kostka, C. Mayerová

čt    20.10.2016     19:00h

více infoNa útěku [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

J. Štěpánková, Z. Adamovská

pá    21.10.2016     19:00h

více infoPoslední romance [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Vránová, P. Kostka, C. Mayerová

so    22.10.2016     19:00h

více infoLedňáček [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Vránová, F. Němec, P. Kostka

ne    23.10.2016     19:00h

více infoPoslední recitál Marty Kubišové [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, M. Hein

po    24.10.2016     19:00h

více infoPoslední recitál Marty Kubišové [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

M. Kubišová, M. Hein

út    25.10.2016     19:00hZADÁNO

více infoExpres na západ [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

F. Němec, R. Holub

st    26.10.2016     19:00h

více infoKrálovství boží na zemi [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

J. Čvančarová, M. Hofmann, O. Novák

čt    27.10.2016     19:00h

více infoExpres na západ [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

F. Němec, R. Holub

pá    28.10.2016     19:00h

více infoŠest tanečních hodin v šesti týdnech [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

Ch. Poullain, P. Kříž

so    29.10.2016     19:00h

více infoMezi úterým a pátkem [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová

ne    30.10.2016     19:00h

více infoSmrt a dívka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík

po    31.10.2016     19:00h

více infoSkořápka [ Kamenná scéna Divadla Ungelt ]

A. Mihulová, P. Nesvačilová

BŘEZEN

ne    26.3.2017     19:00hVYPRODÁNO

více infoDeštivé dny [ Divadlo ABC ]

R. Krajčo, D. Švehlík

Změna programu vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18:30 hod.