DATUMDIVADLO UNGELTLETNÍ SCÉNADIVADLO ABC
BŘEZEN 2017
30.3.2017
15:00 hod
čt
Kdo židli má, bydlí!
Nahrávka Českého rozhlasu 2
Hosté: Vlasta Chramostová a Stanislav Milota
 
   
30.3.2017
19:00 hod
čt
Vzpomínky zůstanou
Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek  
   
31.3.2017
19:00 hod
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
DUBEN 2017
1.4.2017
19:00 hod
so
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
2.4.2017
19:00 hod
ne
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
3.4.2017
19:00 hod
po
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
4.4.2017
19:00 hod
út
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
5.4.2017
19:00 hod
st
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová
Předplatné UN-29
 
   
6.4.2017
19:00 hod
čt
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
7.4.2017
19:00 hod
Vzpomínky zůstanou
Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek  
   
8.4.2017
19:00 hod
so
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
9.4.2017
19:00 hod
ne
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
10.4.2017
19:00 hod
po
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
11.4.2017
19:00 hod
út
Růžové brýle
Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková  
   
12.4.2017
19:00 hod
st
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
13.4.2017
15:00 hod
čt
Kdo židli má, bydlí!
Nahrávka Českého rozhlasu 2
Hosté: Zlata Adamovská, Viktor Polesný
 
   
13.4.2017
19:00 hod
čt
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
14.4.2017
19:00 hod
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
15.4.2017
19:00 hod
so
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
16.4.2017
19:00 hod
ne
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
17.4.2017
19:00 hod
po
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
18.4.2017
19:00 hod
út
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
19.4.2017
19:00 hod
st
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
20.4.2017
19:00 hod
čt
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
21.4.2017
19:00 hod
Růžové brýle
Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková  
   
22.4.2017
19:00 hod
so
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
23.4.2017
19:00 hod
ne
Smrt a dívka
L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík  
   
24.4.2017
19:00 hod
po
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
25.4.2017
19:00 hod
út
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
26.4.2017
19:00 hod
st
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová
Předplatné UN-30
 
   
27.4.2017
19:00 hod
čt
Království boží na zemi
J. Čvančarová, M. Hofmann, O. Novák  
   
28.4.2017
19:00 hod
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
29.4.2017
19:00 hod
so
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
30.4.2017
19:00 hod
ne
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
KVĚTEN 2017
1.5.2017
19:00 hod
po
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
2.5.2017
19:00 hod
út
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
3.5.2017
19:00 hod
st
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
4.5.2017
15:00 hod
čt
Kdo židli má, bydlí!
Nahrávka Českého rozhlasu 2
Hosté: Hana Maciuchová, prof. MUDr. Petr Neužil
 
   
4.5.2017
19:00 hod
čt
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
5.5.2017
19:00 hod
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
6.5.2017
19:00 hod
so
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
7.5.2017
19:00 hod
ne
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
7.5.2017
19:00 hod
ne
   
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
8.5.2017
19:00 hod
po
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
9.5.2017
19:00 hod
út
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
10.5.2017
19:00 hod
st
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
11.5.2017
19:00 hod
čt
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
12.5.2017
19:00 hod
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
13.5.2017
19:00 hod
so
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
14.5.2017
19:00 hod
ne
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
15.5.2017
19:00 hod
po
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
16.5.2017
19:00 hod
út
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
17.5.2017
19:00 hod
st
Vzpomínky zůstanou
Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek  
   
18.5.2017
19:00 hod
čt
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
19.5.2017
19:00 hod
Růžové brýle
Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková  
   
20.5.2017
19:00 hod
so
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
21.5.2017
19:00 hod
ne
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
22.5.2017
19:00 hod
po
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
23.5.2017
19:00 hod
út
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
24.5.2017
19:00 hod
st
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
25.5.2017
19:00 hod
čt
Království boží na zemi
J. Čvančarová, M. Hofmann, O. Novák  
   
26.5.2017
19:00 hod
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
27.5.2017
19:00 hod
so
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
28.5.2017
19:00 hod
ne
Smrt a dívka
L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík  
   
29.5.2017
19:00 hod
po
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
30.5.2017
19:00 hod
út
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
31.5.2017
19:00 hod
st
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
ČERVEN 2017
1.6.2017
19:00 hod
čt
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
2.6.2017
19:00 hod
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
3.6.2017
19:00 hod
so
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
4.6.2017
19:00 hod
ne
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
5.6.2017
19:00 hod
po
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
6.6.2017
19:00 hod
út
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein
DERNIÉRA
 
   
7.6.2017
19:00 hod
st
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
8.6.2017
19:00 hod
čt
Růžové brýle
Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková  
   
9.6.2017
19:00 hod
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
10.6.2017
19:00 hod
so
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
11.6.2017
19:00 hod
ne
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
12.6.2017
19:00 hod
po
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
13.6.2017
19:00 hod
út
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
14.6.2017
19:00 hod
st
Smrt a dívka
L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík  
   
15.6.2017
19:00 hod
čt
Vzpomínky zůstanou
Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek  
   
16.6.2017
19:00 hod
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
18.6.2017
19:00 hod
ne
   
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
ČERVENEC 2017
3.7.2017
20:00 hod
po
 
Filumena Marturano
Simona Stašová, Svatopluk Skopal  
 
4.7.2017
20:00 hod
út
 
Filumena Marturano
Simona Stašová, Svatopluk Skopal  
 
5.7.2017
20:00 hod
st
 
Filumena Marturano
Simona Stašová, Svatopluk Skopal  
 
6.7.2017
20:00 hod
čt
 
Skleněný zvěřinec
Simona Stašová  
 
7.7.2017
20:00 hod
 
Skleněný zvěřinec
Simona Stašová  
 
8.7.2017
20:00 hod
so
 
Skleněný zvěřinec
Simona Stašová  
 
9.7.2017
20:00 hod
ne
 
Skleněný zvěřinec
Simona Stašová  
 
13.7.2017
20:00 hod
čt
 
Drobečky z perníku
Simona Stašová  
 
14.7.2017
20:00 hod
 
Drobečky z perníku
Simona Stašová  
 
15.7.2017
20:00 hod
so
 
Drobečky z perníku
Simona Stašová  
 
16.7.2017
20:00 hod
ne
 
Drobečky z perníku
Simona Stašová  
 
17.7.2017
20:00 hod
po
 
Touha jménem Einodis
M. Kubišová, A. Langerová  
 
18.7.2017
20:00 hod
út
 
Touha jménem Einodis
M. Kubišová, A. Langerová  
 
19.7.2017
20:00 hod
st
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
20.7.2017
20:00 hod
čt
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
21.7.2017
20:00 hod
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
22.7.2017
20:00 hod
so
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
23.7.2017
20:00 hod
ne
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
24.7.2017
20:00 hod
po
 
Římské noci
Simona Stašová, Oldřich Vízner  
 
25.7.2017
20:00 hod
út
 
Římské noci
Simona Stašová, Oldřich Vízner  
 
26.7.2017
20:00 hod
st
 
Poslední ze žhavých milenců
Simona Stašová, Petr Nárožný  
 
27.7.2017
20:00 hod
čt
 
Poslední ze žhavých milenců
Simona Stašová, Petr Nárožný  
 
28.7.2017
20:00 hod
 
Poslední ze žhavých milenců
Simona Stašová, Petr Nárožný  
 
29.7.2017
20:00 hod
so
 
Poslední ze žhavých milenců
Simona Stašová, Petr Nárožný  
 
30.7.2017
20:00 hod
ne
 
Touha jménem Einodis
M. Kubišová, A. Langerová  
 
31.7.2017
20:00 hod
po
 
Touha jménem Einodis
M. Kubišová, A. Langerová  
 
SRPEN 2017
1.8.2017
20:00 hod
út
 
Touha jménem Einodis
M. Kubišová, A. Langerová  
 
2.8.2017
20:00 hod
st
 
Touha jménem Einodis
M. Kubišová, A. Langerová  
 
3.8.2017
20:00 hod
čt
 
Touha jménem Einodis
M. Kubišová, A. Langerová
DERNIÉRA
 
 
4.8.2017
20:00 hod
 
Marta se loučí s Ungeltem
Poslední večer Marty Kubišové v našem divadle
POSLEDNÍ VEČER MARTY KUBIŠOVÉ V NAŠEM DIVADLE
 
 
6.8.2017
20:00 hod
ne
 
Drobečky z perníku
Simona Stašová  
 
7.8.2017
20:00 hod
po
 
Drobečky z perníku
Simona Stašová  
 
8.8.2017
20:00 hod
út
 
Skleněný zvěřinec
Simona Stašová  
 
9.8.2017
20:00 hod
st
 
Skleněný zvěřinec
Simona Stašová  
 
10.8.2017
20:00 hod
čt
 
Římské noci
Simona Stašová, Oldřich Vízner  
 
11.8.2017
20:00 hod
 
Římské noci
Simona Stašová, Oldřich Vízner  
 
12.8.2017
20:00 hod
so
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
13.8.2017
20:00 hod
ne
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
14.8.2017
20:00 hod
po
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
15.8.2017
20:00 hod
út
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
16.8.2017
20:00 hod
st
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
17.8.2017
20:00 hod
čt
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
18.8.2017
20:00 hod
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
19.8.2017
20:00 hod
so
 
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
 
21.8.2017
20:00 hod
po
 
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
 
22.8.2017
20:00 hod
út
 
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
 
23.8.2017
20:00 hod
st
 
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
 
24.8.2017
20:00 hod
čt
 
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
 
25.8.2017
20:00 hod
 
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
 
26.8.2017
20:00 hod
so
 
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
 
28.8.2017
20:00 hod
po
 
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
 
29.8.2017
20:00 hod
út
 
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
 
30.8.2017
20:00 hod
st
 
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
 
31.8.2017
20:00 hod
čt
 
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
 
ZÁŘÍ 2017
3.9.2017
19:00 hod
ne
   
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
5.9.2017
19:00 hod
út
   
Marta Kubišová 75
ZÁVĚREČNÝ KONCERT K ŽIVOTNÍMU JUBILEU - NATÁČÍ ČT
 
7.9.2017
19:00 hod
čt
   
Marta Kubišová 75
ZÁVĚREČNÝ KONCERT K ŽIVOTNÍMU JUBILEU - NATÁČÍ ČT
 
ŘÍJEN 2017
1.10.2017
19:00 hod
ne
   
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
Změna programu vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18:30 hod.