DATUMDIVADLO UNGELTLETNÍ SCÉNADIVADLO ABC
PROSINEC 2016
11.12.2016
19:00 hod
ne
Smrt a dívka
L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík  
   
12.12.2016
19:00 hod
po
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
13.12.2016
19:00 hod
út
Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Ch. Poullain, P. Kříž  
   
14.12.2016
19:00 hod
st
Šest tanečních hodin v šesti týdnech
Ch. Poullain, P. Kříž
DERNIÉRA
 
   
15.12.2016
19:00 hod
čt
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
16.12.2016
19:00 hod
Růžové brýle
Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková  
   
17.12.2016
19:00 hod
so
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
18.12.2016
19:00 hod
ne
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
20.12.2016
19:00 hod
út
Poslední romance
A. Vránová, P. Kostka, C. Mayerová
DERNIÉRA
 
   
21.12.2016
19:00 hod
st
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
22.12.2016
19:00 hod
čt
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
LEDEN 2017
4.1.2017
19:00 hod
st
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
5.1.2017
15:00 hod
čt
Kdo židli má, bydlí!
Nahrávka Českého rozhlasu 2
Hosté: Eva a Václav Hudečkovi
 
   
5.1.2017
19:00 hod
čt
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák
Předplatné UN-29
 
   
6.1.2017
19:00 hod
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
7.1.2017
17:00 hod
so
Růžové brýle
Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková  
   
8.1.2017
17:00 hod
ne
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
9.1.2017
19:00 hod
po
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
10.1.2017
19:00 hod
út
Růžové brýle
Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková  
   
11.1.2017
19:00 hod
st
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská
Předplatné UN-30
 
   
12.1.2017
19:00 hod
čt
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
13.1.2017
19:00 hod
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
14.1.2017
17:00 hod
so
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
15.1.2017
19:00 hod
ne
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
16.1.2017
19:00 hod
po
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
17.1.2017
19:00 hod
út
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
18.1.2017
19:00 hod
st
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
19.1.2017
19:00 hod
čt
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
20.1.2017
19:00 hod
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
21.1.2017
19:00 hod
so
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
22.1.2017
19:00 hod
ne
Smrt a dívka
L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík  
   
23.1.2017
19:00 hod
po
Smrt a dívka
L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík  
   
24.1.2017
19:00 hod
út
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
25.1.2017
19:00 hod
st
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
26.1.2017
19:00 hod
čt
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
27.1.2017
19:00 hod
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
28.1.2017
19:00 hod
so
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
29.1.2017
19:00 hod
ne
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
30.1.2017
19:00 hod
po
Království boží na zemi
J. Čvančarová, M. Hofmann, O. Novák  
   
31.1.2017
19:00 hod
út
Vzpomínky zůstanou
Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek  
   
ÚNOR 2017
1.2.2017
19:00 hod
st
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
2.2.2017
15:00 hod
čt
Kdo židli má, bydlí!
Nahrávka Českého rozhlasu 2
Hosté: Vanda Hybnerová, Vít Vencl
 
   
2.2.2017
19:00 hod
čt
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
3.2.2017
19:00 hod
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
4.2.2017
19:00 hod
so
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
5.2.2017
19:00 hod
ne
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
6.2.2017
19:00 hod
po
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
7.2.2017
19:00 hod
út
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
8.2.2017
19:00 hod
st
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
9.2.2017
19:00 hod
čt
Růžové brýle
Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková  
   
10.2.2017
19:00 hod
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
11.2.2017
19:00 hod
so
Smrt a dívka
L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík  
   
12.2.2017
17:00 hod
ne
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
13.2.2017
19:00 hod
po
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
14.2.2017
19:00 hod
út
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
15.2.2017
19:00 hod
st
Poslední recitál Marty Kubišové
M. Kubišová, M. Hein  
   
16.2.2017
19:00 hod
čt
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
17.2.2017
19:00 hod
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
18.2.2017
17:00 hod
so
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
19.2.2017
19:00 hod
ne
Smrt a dívka
L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík  
   
20.2.2017
19:00 hod
po
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
21.2.2017
19:00 hod
út
Království boží na zemi
J. Čvančarová, M. Hofmann, O. Novák  
   
22.2.2017
19:00 hod
st
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
23.2.2017
19:00 hod
čt
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
24.2.2017
19:00 hod
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
25.2.2017
17:00 hod
so
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
26.2.2017
17:00 hod
ne
Princip náhody
A. Mihulová, J. Vlasák  
   
27.2.2017
19:00 hod
po
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
28.2.2017
19:00 hod
út
Vzpomínky zůstanou
Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek  
   
BŘEZEN 2017
26.3.2017
19:00 hod
ne
   
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
KVĚTEN 2017
7.5.2017
19:00 hod
ne
   
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
ČERVEN 2017
18.6.2017
19:00 hod
ne
   
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
Změna programu vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18:30 hod.