ještě v prodeji

Skleněný strop - poslední místa

16.7.2018 Skleněný strop - poslední místa

Milí diváci,
letní scéna se nám poněkud zaplnila, takže uvolňujeme i poslední přístavková místa na srpnová představení Skleněný strop s Tatiánou Vilhelmovou a Jiřím Langmajerem. A jen malá připomínka, program na září a říjen už je také v prodeji...
Krásné dny přeje Divadlo Ungelt.

16.7.2018 Změna titulu 30.9.2018

Vážení diváci,
z provozních důvodů dochází 30. září ke změně titulu, místo hry Pardál bude uvedena hra Pan Halpern a pan Johnson. Vstupenky je možné vrátit či vyměnit za jiný termín v pokladně divadla do 31. července. Prosím pozor - otevřena je pouze pracovní dny od 13 do 18 hodin. Diváky, kteří zakoupili e-vstupenky online a nevyužijí nabídky náhradního představení, si dovolujeme požádat o informaci na email: vstupenky@divadlooungelt.cz. Peníze za e-vstupenky jim budou následně vráceny zpět na účet.
Děkujeme za pochopení.

Rozhovor s Evou Josefíkovou

12.7.2018 Rozhovor s Evou Josefíkovou

Rozhovor s "naší" Evou Josefíkovou si můžete přečíst ve Chvilce pro Tebe. Anebo přijďte na Kdokoli může dělat cokoli, když budete dostatečně rychlí, pár lístků ještě seženete!

Eva Josefíková v Týdeníku Rozhlas

4.7.2018 Eva Josefíková v Týdeníku Rozhlas

Kupte si Týdeník Rozhlas a přečtěte si rozhovor s Evou Josefíkovou. Evu můžete v průběhu léta vídat u nás na #letniscenadivadlaungelt v komedii #kdokolimuzedelatcokoli 

PROGRAM ŘÍJEN 2018

2.7.2018 PROGRAM ŘÍJEN 2018

Naši drazí diváci,


nejnovější premiérou dramatizace slavného románu Betty MacDonaldové Kdokoli může dělat cokoli jsme úspěšně započali prázdninový provoz Letní scény, kde pro Vás budeme hrát po celé léto. Dnešním dnem uvolňujeme do prodeje program na měsíc ŘÍJEN 2018, program na ZÁŘÍ je již v prodeji. Přejeme Vám krásné prázdniny a brzy na viděnou na hradčanském Novém Světě!

Kdokoli může dělat cokoli - světová premiéra 1. 7. 2018

2.7.2018 Kdokoli může dělat cokoli - světová premiéra 1. 7. 2018

Na světové premiéře komedie Kdokoli může dělat cokoli bylo veselo - před začátkem, během hry i po ní! Úvod Letní scény jak má být! Podívejte se ve fotogalerii!

Zákulisník č. 4

1.7.2018 Zákulisník č. 4

V den slavnostní premiéry na Letní scéně Vám přinášíme kromě Betty MacDonaldové i nové číslo Zákulisníku, kterému dominuje obsáhlý a nesmírně upřímný rozhovor s Janou Štěpánkovou. Již čtvrté číslo (tak jako všechna čísla předchozí) je ke stažení na našem webu! Anebo si jej můžete v tištěné podobě už brzy zdarma vzít na Letní scéně, kam se třebas chystáte.:Hezké počtení! https://divadloungelt.cz/zakulisnik/

Rozpravy Milana Heina se Soňou Červenou a Janem Sklenářem

25.6.2018 Rozpravy Milana Heina se Soňou Červenou a Janem Sklenářem

Když se noblesa, moudrost, krása, um a zkušenost protne s humorem, nadhledem, pokorou a velkorysostí... to je Soňa Červená, která přijala spolu s hercem Klicperova divadla Hradec Králové Janem Sklenářem pozvání do červnových Rozprav Milana Heina. Uhrančivý díl této divadelní talk-show je již k poslechu on-line! http://rozhl.as/RozpravyMilanaHeina

PŘÍSTAVKY - LETNÍ SCÉNA

24.6.2018 PŘÍSTAVKY - LETNÍ SCÉNA

Naši drazí diváci, 


jsme nadšení, že je o vstupenky na naši Letní scénu tak velký zájem! Dokonce tak velký, že někteří z Vás nás poprosili, abychom vytvořili pořadník na PŘÍSTAVKY, které ještě nejsou v prodeji. Z takového zájmu máme samozřejmě obrovskou radost, zároveň je nám ale líto, že s ohledem na úpravy spojené s vybudováním nových kvalitních toalet, budou letos uvolňovány přístavky - tak jak jsme již dříve avizovali - průběžně a pouze v omezeném počtu. Na tato místa proto není bohužel možné z provozních důvodů zavádět "pořadníky". Vzhledem k tomu, že Letní scéna je letos již vyprodaná na 82 %, je pravděpodobné, že v den konání představení již nebudou žádné přístavky k dispozici, proto prosím neváhejte a zajistěte si poslední volná místa včas.


Těšíme se na Vás na Letní scéně!

Tisková konference - Letní scéna 2018

5.6.2018 Tisková konference - Letní scéna 2018

Na zahrádku restaurace U Zlaté Hrušky, která je již propojena s naším divadelním areálem, dorazily na dnešní tiskovou konferenci hvězdy naší Letní scény: Simona Stašová, Jitka Smutná, Tereza Kostková, Miroslav Táborský a režisér Marek Němec. A hlavní zpráva byla jasná: letošní repertoár je mimořádně pestrý a vše stojí za to! Takže - jak jinak - je třeba vidět všechno! ;-)