ještě v prodeji

PŘÍSTAVKY - LETNÍ SCÉNA

24.6.2018 PŘÍSTAVKY - LETNÍ SCÉNA

Naši drazí diváci, 


jsme nadšení, že je o vstupenky na naši Letní scénu tak velký zájem! Dokonce tak velký, že někteří z Vás nás poprosili, abychom vytvořili pořadník na PŘÍSTAVKY, které ještě nejsou v prodeji. Z takového zájmu máme samozřejmě obrovskou radost, zároveň je nám ale líto, že s ohledem na úpravy spojené s vybudováním nových kvalitních toalet, budou letos uvolňovány přístavky - tak jak jsme již dříve avizovali - průběžně a pouze v omezeném počtu. Na tato místa proto není bohužel možné z provozních důvodů zavádět "pořadníky". Vzhledem k tomu, že Letní scéna je letos již vyprodaná na 82 %, je pravděpodobné, že v den konání představení již nebudou žádné přístavky k dispozici, proto prosím neváhejte a zajistěte si poslední volná místa včas.


Těšíme se na Vás na Letní scéně!

Tisková konference - Letní scéna 2018

5.6.2018 Tisková konference - Letní scéna 2018

Na zahrádku restaurace U Zlaté Hrušky, která je již propojena s naším divadelním areálem, dorazily na dnešní tiskovou konferenci hvězdy naší Letní scény: Simona Stašová, Jitka Smutná, Tereza Kostková, Miroslav Táborský a režisér Marek Němec. A hlavní zpráva byla jasná: letošní repertoár je mimořádně pestrý a vše stojí za to! Takže - jak jinak - je třeba vidět všechno! ;-)

PROGRAM ZÁŘÍ 2018

4.6.2018 PROGRAM ZÁŘÍ 2018

Vážení diváci,
právě byl do prodeje uvolněn program na měsíc ZÁŘÍ 2018.
https://www.divadloungelt.cz/program/9/


Přejeme krásné dny.

NOVÉ TOALETY NA LETNÍ SCÉNĚ

27.5.2018 NOVÉ TOALETY NA LETNÍ SCÉNĚ

Několik let nás na Letní scéně trápilo provizorní řešení mobilních toalet, nestačilo již navýšení jejich počtu ani každodenní vývoz. Jsme moc rádi, že se díky vstřícnosti Restaurace u Zlaté Hrušky a SPH podařilo najít řešení. Od letošní sezóny propojujeme areál Letní scény s částí zahrádky Restaurace u Zlaté Hrušky, kde budeme využívat „KAMENNÉ TOALETY“. Tyto úpravy budou mít z hlediska provozu vliv pouze na prodej přístavků, nenechávejte tak prosím koupi vstupenek na poslední chvíli, po vyčerpání kapacity hlediště nebude letos již dodatečný prodej umožněn.
Kromě možnosti občerstvit se u kiosku mohou diváci využít i nabídku Restaurace u Zlaté Hrušky, která připravila zvýhodněné „DIVADELNÍ MENU“ – sleva bude započítána po předložení platné vstupenky Divadla Ungelt. Již loni byl o podobnou akci velký zájem. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme pro tento případ využít možnost rezervace večeře v dostatečném časovém předstihu, a to přímo na stránkách restaurace, více na: http://restaurantuzlatehrusky.cz/

DEŠTIVÉ DNY V DIVADLE ABC

23.5.2018 DEŠTIVÉ DNY V DIVADLE ABC

Právě byly uvolněny do prodeje podzimní termíny představení DEŠTIVÉ DNY hrané v DIVADLE ABC - Vodičkova 28, Praha 1. Dovolujeme si upozornit, že prodej probíhá pouze na pokladně Divadla UNGELT nebo on-line: https://divadloungelt.cz/program/

100. repríza SKOŘÁPKY

22.5.2018 100. repríza SKOŘÁPKY

Je to neuvěřitelné, dnes již po sté atakovala naše bránice úspěšná komedie SKOŘÁPKA, ve které excelují Alena Mihulová a Petra Nesvačilová. Oběma děkujeme za krásné večery a divákům za vřelou odezvu. https://divadloungelt.cz/repertoar/skorapka/

První čtená zkouška Kdokoli může dělat cokoli

14.5.2018 První čtená zkouška Kdokoli může dělat cokoli

První čtená zkouška Kdokoli může dělat cokoli je za námi a před námi několik týdnů pronikání do geniálního humoru Betty MacDonaldové. V hlavním titulu naší letošní Letní scény uvidíte v režii Petera Gábora Jitku Smutnou, Terezu Kostkovou, Mášu Málkovou, Evu Josefíkovou, Jiřího Hánu a Jaromíra Noska. Světová premiéra 1. července!

Fotky z české premiéry SKLENĚNÉHO STROPU

6.5.2018 Fotky z české premiéry SKLENĚNÉHO STROPU

V pátek a sobotu 4. a 5. května poprvé naši diváci zhlédli oceňovanou divadelní hru Davida Harea Skleněný strop. Večery to byly překrásné - ostatně o tom svědčí i fotky, které naleznete v naší galerii v sekci Zákulisí anebo také na našem facebooku. Až do června je na tuto inscenaci zcela vyprodáno, ale naštěstí Skleněný strop hrajeme i na naší Letní scéně. A na ni pár vstupenek ještě zbývá!

Videoreportáž: MISS DIETRICH lituje...

30.4.2018 Videoreportáž: MISS DIETRICH lituje...

Poslední dvě ROZPRAVY v této sezóně!

29.4.2018 Poslední dvě ROZPRAVY v této sezóně!

Rozpravy Milana Heina se staly nedílnou součástí našeho programu a zároveň také programu Českého rozhlasu Dvojka. Do konce sezóny nás ještě čeká natáčení dvou dílů. V pondělí 14. května od 15 hodin nás navštíví herec a režisér Marek Němec spolu s legendou plzeňské činohry Monikou Švábovou. A ve čtvrtek 7. června také od 15 hodin nás poctí svou návštěvou Soňa Červená a její kamarád, herec hradeckého divadla Jan Sklenář. Už zvuk těchto jmen napovídá, že témat k rozpravám bude nespočet. A pár lístků ještě zbývá!


ROZPRAVY Milana Heina