ZRUŠIT
 
 
 
LETNÍ SCÉNA V PRODEJIletní scéna
DAR DIVADLUDAR DIVADLU
PROGRAM ZDEHRAJEME
UŽ JEN PÁR MÍSTABC

AKTUALITY

29.5.2020
 

Glosář Milana Heina - nový příspěvek

Ungelt už hraje, Ungelt žije a žít bude - díky Vám, našim divákům, díky našim hercům, spolupracovníkům, zkrátka díky všem, pro něž je Ungelt součást života. I o tom píše ve svém novém příspěvku v Glosáři (přečíst si ho můžete ZDE) náš principál Milan Hein.

Glosář Milana Heina

Glosář Milana Heina
nový příspěvek

29. 5. 2020
Ungelt už hraje, Ungelt žije a žít bude - díky Vám, našim divákům, díky našim hercům, spolupracovníkům, zkrátka ... »
27.5.2020
 

Dražba pro Ungelt - 8. dar Pavla Lišky

Divadlo Ungelt neprožívá snadné chvíle, ale těší nás s jakou chutí nám Vy, diváci, ale i herci a přátelé pomáháte. Díky tomu vznikl nápad speciální Dražby pro Ungelt. Ti, co máte nejradši, nám do ní věnovali originální dárky a Vy je můžete od každého sobotního dopoledne v aukci na našem Facebooku získat. V komentářích pod videem, v němž Vám daná osobnost svou věc představí, můžete „přihazovat“ až do nedělní půlnoci. Výtěžek pak využijeme v těchto těžkých časech na pomoc Divadlu Ungelt.

V sobotu 30.5. dopoledne začneme dražit dárky Pavla Lišky - získat můžete překrásné umělecké dílo z jeho cest. A dražba bude pokračovat i další soboty: 6. června můžete získat sexuální pomůcku darovanou Petrem Weissem, 13. června obraz s dojemným dopisem od Báry Štěpánové, 20. června hodiny a knihy Ivy Holmerové a 27. června oblíbené a podepsané tiskoviny Jiřího Langmajera. Brzy Vám také prozradíme, co a kdy budeme dražit v červenci. Máte se na co těšit!

Dražba pro Ungelt

Dražba pro Ungelt
8. dar Pavla Lišky

27. 5. 2020
Divadlo Ungelt neprožívá snadné chvíle, ale těší nás s jakou chutí nám Vy, diváci, ale i herci a přátelé pomáhát... »
25.5.2020
 

Zkoušíme novou inscenaci - Dovolená paní Josefy

Nebýt koronavirové pandemie, už jsme několik dní měli po premiéře francouzské komedie Dovolená paní Josefy. Zkoušení jsme tehdy sice museli odložit, nikoli však zrušit! A právě v těchto dnech tuhle půvabnou komedii o jedné svérázné pradleně zkoušíme (fotografie ze zkoušek ZDE) a Vy se na ni můžete poprvé těšit - samozřejmě zatím stále ještě v Divadle Metro - už 19. června! Vstupenky, včetně vstupenek na toto první uvedení a včetně vstupenek na reprízy na Letní scéně, jsou v prodeji! Už teď je znát, že Jitka Smutná v této obrovské roli bude prostě "k sežrání"...

Zkoušíme novou inscenaci

Zkoušíme novou inscenaci
Dovolená paní Josefy

25. 5. 2020
Nebýt koronavirové pandemie, už jsme několik dní měli po premiéře francouzské komedie Dovolená paní Josefy. Zkou... »
23.5.2020
 

Velký rozhovor s Milanem Heinem - pro deník Právo

Velký rozhovor s naším principálem Milanem Heinem otisknutý v deníku Právo dnes vyšel i on-line. Přečíst si ho můžete ZDE. Dozvíte se tak více (nejen) o našem divadle v časech koronavirové pandemie.

Velký rozhovor s Milanem Heinem

Velký rozhovor s Milanem Heinem
pro deník Právo

23. 5. 2020
Velký rozhovor s naším principálem Milanem Heinem otisknutý v deníku Právo dnes vyšel i on-line. Přečíst si ho m... »
22.5.2020
 

Na návštěvě u Aleny Vránové - další on-line vysílání!

První dáma Divadla Ungelt Alena Vránová nás pozvala k sobě na návštěvu, aby spolu s Milanem Heinem přečetla svou oblíbenou hru Jeroma Kiltyho Drahý lhář. On-line čtení z korespondence slavné herečky P. Campbellové a dramatika G.B. Shawa navíc proložili rozpravou třeba zrovna o našem divadle, s kterým tato velká česká herečka spojila vrchol své kariéry. První díl je ke zhlédnutí ZDE, druhý díl ZDE

Na návštěvě u Aleny Vránové

Na návštěvě u Aleny Vránové
další on-line vysílání!

22. 5. 2020
První dáma Divadla Ungelt Alena Vránová nás pozvala k sobě na návštěvu, aby spolu s Milanem Heinem přečetla svou... »
9.5.2020
 

13. KVĚTNA ZAČÍNÁME HRÁT - V DIVADLE METRO

Vážení diváci,

jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s divadlem, která nám umožní odehrát naše plánovaná představení. Vzhledem k velikosti sálu naší kamenné scény bychom totiž nesplnili požadované hygienické rozestupy. Od 13. května do 17. srpna tak pro Vás budeme hrát v DIVADLE METRO - Národní 25.
V nejbližších dnech budou diváci, kteří již mají zakoupené vstupenky, informováni o detailech telefonicky nebo emailem. Kontakt pro informace: k.simkova@divadloungelt.cz, tel: 731 489 506.  Na některá představení je možné vstupenky ještě dokoupit.
Prosím omluvte případné technické a provozní komplikace - vše probíhá v provizorním režimu...
Děkujeme a už se na Vás moc těšíme!

13. KVĚTNA ZAČÍNÁME HRÁT

13. KVĚTNA ZAČÍNÁME HRÁT
V DIVADLE METRO

9. 5. 2020
Vážení diváci, jsme nesmírně rádi, že se nám podařilo navázat spolupráci s divadlem, která nám umožní odehrát n... »
2.5.2020
 

Program květen - červen - aktuální zprávy

Naši drazí diváci, vzhledem k aktuálnímu vládnímu usnesení, které specifikuje podmínky, za jakých divadla mohou od 11. května hrát, nemůžeme naši kamennou scénu pro Vás – k naší velké lítosti – otevřít. Hrát pro Vás už ovšem chceme. V současné chvíli proto řešíme náhradní prostor. Věříme, že do konce příštího týdne Vám všechno více upřesníme. Děkujeme moc za trpělivost!

Program květen - červen

Program květen - červen
aktuální zprávy

2. 5. 2020
Naši drazí diváci, vzhledem k aktuálnímu vládnímu usnesení, které specifikuje podmínky, za jakých divadla mohou ... »
21.4.2020
 

PODZIMNÍ TERMÍNY - V DIVADLE ABC

Naši drazí diváci,

jsme Vám vděční za veškerou Vaši přízeň i podporu. Je znát, jak se po divadle stýská nejen nám, ale především také Vám! Věříme, že se vše brzy v dobré obrátí. Proto nezahálíme a plánujeme už i podzimní program. O tři naše inscenace – Deštivé dny, Skleněný strop a Housle – je tak velký zájem, že ho nejsme schopni plně uspokojit, navíc na podzimní termíny na kamenné scéně překládáme zrušená představení z března, dubna, května...
Proto jsme se rozhodli tyto nejžádanější tituly v nové sezóně hrát opět i v Divadle ABC. Všechny podzimní termíny právě pouštíme do prodeje!

PODZIMNÍ TERMÍNY

PODZIMNÍ TERMÍNY
V DIVADLE ABC

21. 4. 2020
Naši drazí diváci, jsme Vám vděční za veškerou Vaši přízeň i podporu. Je znát, jak se po divadle stýská nejen n... »
8.4.2020
 

Živá talk-show Milana Heina - On-line program Ungeltu

On-line program Divadla Ungelt vstoupil v úterý 7.4. do své třetí vrcholné fáze. O toho dne jsme každé úterý a čtvrtek až do 7.5. na našem Facebooku živě přenášeli talk show Milana Heina. Ten si vždy pozval vzácné hosty z řad "ungelťáckých" herců i našich vážených diváků. Všech deset odvysílaných dílů je možné kdykoli zhlédnout - odkazy viz níže. Dobrovolnou vstupenku si můžete koupit ZDE. Děkujeme za podporu!

7.4. T. Dyková, L. Smoček (ZDE) / 9.4. R. Krajčo, K. Babinská (ZDE) / 14.4. P. Nesvačilová, P. Pafko (ZDE) / 16.4. H. Maciuchová, P. Neužil (ZDE) / 21.4. P. Liška, M. Řehout (ZDE) / 23.4. B. Štěpánová, P. Weiss (ZDE) / 28.4. J. Langmajer, I. Holmerová (ZDE) / 30.4. A. Mihulová, D. Lacina (ZDE) / 5.5. J. Smutná, C. Höschl (ZDE) / 7.5. M. Písařík, J. Fištejn (ZDE).

Živá talk-show Milana Heina

Živá talk-show Milana Heina
On-line program Ungeltu

8. 4. 2020
On-line program Divadla Ungelt vstoupil v úterý 7.4. do své třetí vrcholné fáze. O toho dne jsme každé úterý a č... »
 
×

Přihlášení k odběru novinek