Klub přátel divadla Ungelt

 

Klub přátel Divadla Ungelt se zrodil spontánně v roce 2014, několik skalních příznivců a diváků našeho divadla projevilo přání vytvořit klub, prostřednictvím kterého by mohli finančně přispět divadlu a zároveň se divadlu více přiblížit - napojit se.

Obojí se povedlo, každý člen klubu poukazuje divadlu 9 tisíc Kč ročně, tento příspěvek členovi garantuje: pozvánku na všechny uzavřené akce divadla - premiéry kamenné i letní scény - obvykle máme 3 - 4 premiéry ročně, dále pozvání na uzavřenou oslavu výročí divadla, kde oslovené osobnosti předávají divadlu svou židli, dále mají členové nárok na 3 volné vstupenky na kamennou scénu a 2 volné vstupenky na letní scénu. V měsíčním předstihu před zahájením prodeje dostávají členové programovou nabídku, aby si mohli v klidu vybrat volné vstupenky a místa v hledišti. Legitimace je přenosná, takže ji může případně využít i jiná osoba...

Od založení máme od členů jen pozitivní odezvu, věříme, že se podařila dobrá věc. Díky finanční podpoře jsme si mohli v prvním roce činnosti dovolit modernizaci vstupenkového systému, v současné době bychom se rádi zaměřili na podporu herců v seniorském věku, kteří v Divadle Ungelt hrají.

Klub přátel Divadla Ungelt se stal za laskavé podpory Nadace ČEZ patronem jednotlivých her, kde tito umělci vystupují. Jsme velmi rádi, že nás i díky této pomoci mohou stále svým uměním obohacovat herecké osobnosti jako Alena Vránová, Jana Štěpánková, Marta Kubišová, Regina Rázlová, Carmen Mayerová, Hana Maciuchová, František Němec, Petr Kostka a další... Za podpoření tohoto projektu patří Nadaci ČEZ a všem členům Klubu přátel náš srdečný dík.

Proto neváhejte a vstupte do našich řad, těšíme se na Vás...

za Klub přátel Divadla Ungelt

Martin Šimek
m.simek@divadloungelt.cz

Klub přátel Divadla Ungelt za laskavé podpory Nadace ČEZ

 

Klub přátel Divadla Ungelt