ZRUŠIT
 
 
Aktuální repertoár25. výročí
"TANČÍME" I V NOVÉ SEZÓNĚTaneční hodiny
NA PODZIM I V 15:00Josefa
ProgramPreventivní opatření
JIŽ V PRODEJIŠvandovo divadlo
NOVÁ SEZÓNA ZAČÍNÁTrhni si, otče!
  • LISTOPAD 2020
    září | říjen | listopad | prosinec
  • DATUM
  • DIVADLO
    UNGELT
  • LETNÍ
    SCÉNA
  • DIVADLO ABC / ŠVANDOVO DIVADLO / DIVADLO METRO
  • Kamenná scéna
    1. 11. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    2. 11. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík
    PŘELOŽENO ZE 17.3.2020.
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    3. 11. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Dobrou noc, mami

    T. Medvecká, L. Štěpánková  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    4. 11. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    5. 11. 2020
    Čtvrtek v 15.00 hodin
  • Rozpravy Milana Heina

    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: Taťjana Medvecká, Ondřej Novák
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    6. 11. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Skořápka

    A. Mihulová, P. Nesvačilová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    7. 11. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Vejšlap

    M. Písařík, P. Stach, J. Holík  
  •  
  •  
  • Divadlo ABC
    8. 11. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  •  
  •  
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  • Kamenná scéna
    8. 11. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    9. 11. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Vejšlap

    M. Písařík, P. Stach, J. Holík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    10. 11. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    11. 11. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Dobrou noc, mami

    T. Medvecká, L. Štěpánková  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    12. 11. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Dobrou noc, mami

    T. Medvecká, L. Štěpánková  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    14. 11. 2020
    Sobota v 15.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    14. 11. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    15. 11. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Švandovo divadlo
    15. 11. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  •  
  •  
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  • Kamenná scéna
    16. 11. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Halina

    Halina Pawlowská
    PŘELOŽENO Z 20.3. A NÁSLEDNĚ Z 27.6.2020.
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    17. 11. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    18. 11. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    19. 11. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Švandovo divadlo
    20. 11. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  •  
  •  
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  • Kamenná scéna
    20. 11. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    21. 11. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    22. 11. 2020
    Neděle v 15.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    22. 11. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek / J. Hrdý  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    23. 11. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Vejšlap

    M. Písařík, P. Stach, J. Holík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    24. 11. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Dovolená paní Josefy

    J. Smutná, T. Nekudová, R. Valenta  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    25. 11. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    26. 11. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    27. 11. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl
    DERNIÉRA
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    28. 11. 2020
    Sobota v 15.00 hodin
  • Dovolená paní Josefy

    J. Smutná, T. Nekudová, R. Valenta  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    28. 11. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Dovolená paní Josefy

    J. Smutná, T. Nekudová, R. Valenta  
  •  
  •  
  • Švandovo divadlo
    29. 11. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  •  
  •  
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  • Kamenná scéna
    29. 11. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Dovolená paní Josefy

    J. Smutná, T. Nekudová, R. Valenta  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    30. 11. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Dobrou noc, mami

    T. Medvecká, L. Štěpánková  
  •  
  •  
  • Poznámka:

    Změna programu i obsazení vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18.30 hod.

 
×

Přihlášení k odběru novinek