ZRUŠIT
 
NOVINKA - vstupenky zdePřítelkyně
VSTUPENKY ZDETaneční hodiny
PŘEDPLATNÉ V PRODEJIPředplatné
VSTUPENKY50 odstínů (České porno)
NOVINKA - vstupenky zdeTrhni si
VSTUPENKY ZDERozpravy Milana Heina
  • LISTOPAD 2019
    srpen | září | říjen | listopad | prosinec
  • DATUM
  • DIVADLO
    UNGELT
  • LETNÍ
    SCÉNA
  • DIVADLO
    ABC
  • Kamenná scéna 1. 11. 2019
    19.00 hodin
  • Trhni si, otče!
    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 2. 11. 2019
    16.00 hodin
    so
  • MISS DIETRICH lituje
    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Divadlo ABC 3. 11. 2019
    19.00 hodin
    ne
  •  
  •  
  • Deštivé dny
    R. Krajčo, D. Švehlík
    PŘELOŽENO Z 13.1.2019
     
  • Kamenná scéna 3. 11. 2019
    19.00 hodin
    ne
  • To mám ale kliku
    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 4. 11. 2019
    19.00 hodin
    po
  • Pan Halpern a pan Johnson
    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 5. 11. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Taneční hodiny
    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 6. 11. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Přítelkyně
    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 7. 11. 2019
    15.00 hodin
    čt
  • Rozpravy Milana Heina
    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: R. Krajčo, A. Sasínová
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 7. 11. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • Pan Halpern a pan Johnson
    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 8. 11. 2019
    19.00 hodin
  • 4000 dnů
    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach
    PŘEDPLATNÉ UN-41
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 9. 11. 2019
    19.00 hodin
    so
  • Skleněný strop
    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 10. 11. 2019
    19.00 hodin
    ne
  • MISS DIETRICH lituje
    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Divadlo ABC 10. 11. 2019
    19.00 hodin
    ne
  •  
  •  
  • Skleněný strop
    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  • Kamenná scéna 11. 11. 2019
    19.00 hodin
    po
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 12. 11. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Expres na západ
    F. Němec, R. Holub
    DERNIÉRA
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 13. 11. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Přítelkyně
    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 14. 11. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • Jak zabít komika
    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 15. 11. 2019
    19.00 hodin
  • To mám ale kliku
    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 16. 11. 2019
    19.00 hodin
    so
  • Pardál
    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák
    PO PŘEDSTAVENÍ DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DIVÁKY - NOC DIVADEL 2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 17. 11. 2019
    19.00 hodin
    ne
  • MISS DIETRICH lituje
    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 18. 11. 2019
    19.00 hodin
    po
  • To mám ale kliku
    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 19. 11. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Deštivé dny
    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 20. 11. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Trhni si, otče!
    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 21. 11. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • 4000 dnů
    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 22. 11. 2019
    19.00 hodin
  • To mám ale kliku
    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 23. 11. 2019
    19.00 hodin
    so
  • Taneční hodiny
    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 24. 11. 2019
    19.00 hodin
    ne
  • Pan Halpern a pan Johnson
    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 25. 11. 2019
    19.00 hodin
    po
  • Skleněný strop
    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný
    PŘEDPLATNÉ UN-40
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 26. 11. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Přítelkyně
    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 27. 11. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Život podle Jonesových
    V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl
    DERNIÉRA
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 28. 11. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • Trhni si, otče!
    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 29. 11. 2019
    19.00 hodin
  • Skořápka
    A. Mihulová, P. Nesvačilová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 30. 11. 2019
    19.00 hodin
    so
  • Taneční hodiny
    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Poznámka:

    Změna programu i obsazení vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18.30 hod.