Novinky 12. 5. 2021

Aktuálně k hraní v Divadle Ungelt

Vážení diváci, máme ohromnou radost, že se divadla zase otvírají! Hrát ale začneme 2. června na Letní scéně. Na kamenné scéně v této sezóně už hrát bohužel nemůžeme. Divadlo je složitý organismus, který nejde oživit ze dne na den…Všechny termíny do ...

Vážení diváci, máme ohromnou radost, že se divadla zase otvírají! Hrát ale začneme 2. června na Letní scéně. Na kamenné scéně v této sezóně už hrát bohužel nemůžeme. Divadlo je složitý organismus, který nejde oživit ze dne na den…Všechny termíny do konce května budeme postupně přesouvat – buď na Letní scénu, nebo na podzim na kamennou scénu. Prosím, pokud máte zakoupené vstupenky na některé z našich představení do konce května, vyčkejte až se vám ozve naše obchodní oddělení. Ujišťujeme Vás, že na nikoho nezapomeneme.


Během pandemie jsme se zaměřili na přípravu Letní scény. Nové hlediště, nové sociální zázemí, a hlavně mobilní zastřešení pro případ špatného počasí Vám určitě vynahradí všechny komplikace. Divadelní léto s námi bude ve velkém stylu!


Děkujeme Vám za trpělivost a těšíme se brzy na viděnou na Novém Světě!


 

Novinky - Aktuálně k hraní v Divadle Ungelt