Novinky 11. 5. 2021

Benefiční koncert

V našem bratrském Divadle Hogo Fogo se natáčel Benefiční pořad #OPĚTSPOLU, jehož posláním je získat potřebné peníze na speciální MLS Laser. Ten velmi účinně pomáhá pacientům, kteří v těžší formě prodělali onemocnění covid-19, léčit postižené plíce. Pomoci získat prostředky na zakoupení ...

V našem bratrském Divadle Hogo Fogo se natáčel Benefiční pořad #OPĚTSPOLU, jehož posláním je získat potřebné peníze na speciální MLS Laser. Ten velmi účinně pomáhá pacientům, kteří v těžší formě prodělali onemocnění covid-19, léčit postižené plíce. Pomoci získat prostředky na zakoupení přístroje můžete zasláním libovolné částky na transparentní účet: 262643217/0300. Přispět můžete také nákupem některého z tematických předmětů na e-shopu #OPĚTSPOLU. Natáčení televizního pořadu se pod vedením režiséra Artura Kaisera a jeho štábu zúčastnili Karel Roden s manželkou Laurou Roden, David Koller s kapelou, Jaroslav Svěcený, Pokáč a kapela Poetika, René Kekely, lékaři a přátelé. V pořadu také vystoupilo několik osobností z Divadla Ungelt: Jitka Smutná společně s kytaristou Milanem Kramarovičem, Martin Písařík a náš principál Milan Hein, který pořadem provázel. 


Jsme rádi, že můžeme být součástí a moc se těšíme, až budeme moct být #OPĚTSPOLU! Kompletní záznam pořadu můžete zhlédnout zde. 

Novinky - Benefiční koncert