Novinky 4. 2. 2022

Divadlo Ungelt a Divadlo HogoFogo

Naše divadlo navázalo během covidového období partnerství s Divadlem HogoFogo na Sedlčansku. Krásné nové divadlo, které se nachází v malebné středočeské vesničce Drážkov, vede úžasná bytost Gábina Falcová. Jeho patronem je Karel Roden, který bydlí nedaleko.  Jsme moc rádi, že ...

Naše divadlo navázalo během covidového období partnerství s Divadlem HogoFogo na Sedlčansku. Krásné nové divadlo, které se nachází v malebné středočeské vesničce Drážkov, vede úžasná bytost Gábina Falcová. Jeho patronem je Karel Roden, který bydlí nedaleko. 


Jsme moc rádi, že diváci v Drážkově budou moci postupně vidět všechny tituly Ungeltu. V listopadu jsme zde hostovali s bláznivou groteskou Slepice na zádech (Táňa Dyková, Vojta Dyk, Radovan Klučka), v prosinci s naši zlodějíčkovskou komedií Housle (Jiří Langmajer, Pavel Liška, Milan Hein), v únoru nás zde čeká představení Skleněný strop (Táňa Dyková, Jiří Langmajer a Vincent Navrátil / Vladimír Pokorný). V březnu nás poté v Drážkově budete moct vidět s naši novinkou Zpívat jako Gigli (Radek Holub, Jiří Hána, Monika Zoubková). V dubnu zde chystáme speciální vysílání Rozprav Milana Heina (hosté Markéta Plánková, Pavel Nový) a v květnu filmové promítání inscenace 4000 dnů, jakožto poctu paní Haně Maciuchové. (Více informací naleznete ZDE. Naši herci do Drážkova rádi jezdí kvůli přátelské, inspirující atmosféře, přijďte zažít tuto atmosféru společně s námi. 

Novinky - Divadlo Ungelt a Divadlo HogoFogo