Novinky 25. 6. 2020

Dražba pro Ungelt

Divadlo Ungelt neprožívá vzhledem ke koronavirové situaci snadné chvíle, ale těší nás s jakou chutí nám Vy, diváci, ale i herci a přátelé pomáháte. Díky tomu vznikl nápad speciální Dražby pro Ungelt. Ti, co máte nejradši, nám do ní věnovali ...

Divadlo Ungelt neprožívá vzhledem ke koronavirové situaci snadné chvíle, ale těší nás s jakou chutí nám Vy, diváci, ale i herci a přátelé pomáháte. Díky tomu vznikl nápad speciální Dražby pro Ungelt. Ti, co máte nejradši, nám do ní věnovali originální dárky a Vy je můžete od každého sobotního dopoledne v aukci na našem Facebooku získat. V komentářích pod videem, v němž Vám daná osobnost svou věc představí, můžete „přihazovat“ až do nedělní půlnoci. Výtěžek pak využijeme v těchto těžkých časech na pomoc Divadlu Ungelt.


V sobotu 27.6. dopoledne začneme dražit dary (podepsané tiskoviny) Jiřího Langmajera. Celý projekt Dražby pro Ungelt u Vás vyvolal velký zájem, a tak i další naši herci chtějí Ungeltu něco darovat. Připravujeme proto pro Vás další "kolo" - nové aukce spustíme v září na začátku sezóny. Máte se na co těšit! 

Novinky - Dražba pro Ungelt