Novinky 5. 10. 2020

Informace o hygienických opatřeních

Milí diváci, 5.10.2020 začíná v České republice platit nouzový stav. Naše divadlo však hraje dál, téměř beze změn, jelikož se zaměřujeme na činoherní produkce. Na základě vyhlášky Ministerstva zdravotnictví však 5.10. uzavíráme divadelní bar s občerstvením.Rádi bychom Vás informovali také o ...

Milí diváci, 5.10.2020 začíná v České republice platit nouzový stav. Naše divadlo však hraje dál, téměř beze změn, jelikož se zaměřujeme na činoherní produkce. Na základě vyhlášky Ministerstva zdravotnictví však 5.10. uzavíráme divadelní bar s občerstvením.Rádi bychom Vás informovali také o dalších hygienických opatřeních, která v divadle dodržujeme, abyste se u nás mohli cítit co nejvíce v bezpečí. Veškerý personál divadla má samozřejmě nasazené roušky. Každý den prostory divadla dezinfikujeme ozonovým generátorem. Veškeré povrchy (například i kliky, nebo zábradlí) pravidelně ošetřujeme dezinfekčním prostředkem. Vás bychom rádi poprosili o následující. Uvnitř divadla noste roušky, nebo jiné ochrany úst a nosu. Při vstupu do divadla je Vám k dispozici dezinfekce. Pokud zrovna nesedíte na svých místech v hledišti, dodržujte rozestupy alespoň 2 metry.


Moc se těšíme na Vaši návštěvu a jsme rádi, že nám i v této nelehké době zachováváte přízeň. Choďte do divadla, divadlo Vás potřebuje. Živý kontakt herců a diváků nikdy nic nenahradí a tak stále pevně věříme, že společnými silami tuto situaci překonáme a divadlo přežije! :-) 

Novinky - Informace o hygienických opatřeních