Novinky 19. 5. 2021

Iniciativa OPĚT SPOLU

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že se Divadlo Ungelt společně se svým bratrským Divadlem Hogo Fogo zapojilo do iniciativy OPĚT SPOLU. Jsme moc rádi, že se podařilo vybrat peníze na dobrou věc! Jen báječní lidé dělají báječné věci! Tímto ...

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že se Divadlo Ungelt společně se svým bratrským Divadlem Hogo Fogo zapojilo do iniciativy OPĚT SPOLU. Jsme moc rádi, že se podařilo vybrat peníze na dobrou věc!


Jen báječní lidé dělají báječné věci! Tímto chci za všechny zdravotníky a pacienty slánské nemocnice poděkovat Divadlu Ungelt a Divadlu Hogo Fogo. Právě díky jejich pomoci s Benefičním koncertem OPĚT SPOLU a pomoci vás všech, kteří jste přispěli na transparentní účet, zakoupili si tričko, či jinak pomohli, Nemocnice Slaný zakoupila speciální MLS Laser, který již zachraňuje lidské životy a bude pomáhat mnoha dalším pacientům, kteří prodělali COVID19. I v čase pro kulturu tak náročných jste neváhali a pomohli nám. Právě zde se ukázal ryzí charakter vedení těchto dvou divadel. Děkuji a přeji plná hlediště zdravých a rozesmátých tváří! 


MUDr. Matěj Falc


 

Novinky - Iniciativa OPĚT SPOLU