Novinky 27. 1. 2016

Letní scéna 2016 - zahájení předprodeje!

Vážení a milí přátelé Divadla Ungelt, rok utekl jako voda a my opět přicházíme s programovou nabídkou naší Letní scény, tento rok připravujeme již 12. ročník. Předprodej zahajujeme v pondělí 1. února 2016. Pro letošní léto jsme pro ...
Vážení a milí přátelé Divadla Ungelt,
rok utekl jako voda a my opět přicházíme s programovou nabídkou naší Letní scény, tento rok připravujeme již 12. ročník. Předprodej zahajujeme v pondělí 1. února 2016.

Pro letošní léto jsme pro Vás připravili pestrou paletu nejžádanějších titulů.
Velká část Letní scény bude ve znamení Simony Stašové, ta Divadlo Ungelt před dvaceti lety otevírala, bude to tedy její takový malý návrat, publiku letní scény se představí hned ve svých čtyřech hrách - Filumena Marturano, Římské noci, Poslední ze žhavých milenců a Drobečky z perníku.

Určitě ale nepříjdete o žádané tituly divadla Ungelt - Mezi úterým a pátkem, Kurtizána a Pan Halpern a pan Johnson. A také nebude chybět úspěšný komorní muzikál Touha jménem Einodis s Martou Kubišovou a Anetou Langerovou.

Závěr Letní scény bude patřit nahrávce Českého rozhlasu 2 - Ungelt zpívá! - nebude to klasická nahrávka pořadu Kdo židli má, bydlí!, kterou znáte z kamenné scény,
bude to spíše hudební večer protknutý povídáním s Martou Kubišovou, Anetou Langerovou, Jitkou Čvančarovou a Milanem Heinem. Exklusivní host Lucie Bílá. Doprovází hudební skupina Petra Maláska.
Novinky - Letní scéna 2016 - zahájení předprodeje!