Novinky 13. 2. 2024

Letní scéna Divadla Ungelt

Oslavujeme jubilejní 20. ročník. Přijďte na Letní scénu Divadla Ungelt na Nový Svět pod Hradčany. Hrajeme pro vás od poloviny května do poloviny září téměř každý den!

🎟️ Program Letní scény 2024

Slavnosti kulatých narozenin jsme se rozhodli pojmout ve velkém. Nadělili jsme si nové zastřešení hlediště. To vám, divákům, zaručí komfortní proudění čerstvého vzduchu a zároveň vás ochrání před kapkami letních přeháněk. Tropické dny dokážeme zpříjemnit vodními mlžítky. Do divadla se tedy nemusíte bát za žádného počasí! 

Víme, že Ungelt přežil pandemii jen díky vám a vaší štědrosti. Chceme tedy z Ungeltu poslat kus štěstí zase dál a jedno z našich nejžádanějších představení, Bráchu, věnujeme Centru Paraple.

Ve středu 10. července tedy na Letní scéně pořádáme charitativní večer. Brilantní drama o milostném trojúhelníku z pera Simona Graye zahraje Veronika Khek Kubařová, Igor Orozovič a Marek Němec. 100% z ceny vstupenky putuje přímo na konto Centra Paraple. Přijďte do divadla a podpořte dobrou věc. 

V roce 2024 zahrajeme na Letní scéně celý repertoár. Navíc se můžete těšit na oblíbené hry se Simonou Stašovou. Celý program Letní scény najdete zde

Stále platí, že:

  • V areálu pro vás připravuje občerstvení divadelní bar s posezením ve stínu stromů a deštníků.
  • Pití si můžete vzít s sebou i do hlediště. Konec rychlým dopíjením při třetím zvonění! 
  • K dispozici máme zázemí s klasickými toaletami. 
  • V chladnějších dnech na vratnou zálohu 100 Kč půjčujeme hřejivé deky.

Doprava:

  • Nejlépe se k nám dostanete díky MHD: Ze zastávky tramvaje Brusnice (22,23)
  • Pěšky procházkou: Přes Jelení příkop nebo Pražský hrad
  • Nejlépe zaparkujete na Pohořelci nebo v garážích Prašný most


Těší se na vás herci v životních rolích! 🎭


 


 


  

Novinky - Letní scéna Divadla Ungelt