Novinky 22. 8. 2015

MAGICKÝ HLAS REBELKY - MARTY KUBIŠOVÉ

Fanoušci paní Marty Kubišové mají dnes příležitost prožít celý večer jen s ní díky programové skladbě ČT-art. 20:25 zahájí večer dokument Olgy Sommerové - Magický hlas rebelky, následuje recitál Náhrdelník melancholie z roku 1968 a medailon Proudy lásku odnesou z ...
Fanoušci paní Marty Kubišové mají dnes příležitost prožít celý večer jen s ní díky programové skladbě ČT-art. 20:25 zahájí večer dokument Olgy Sommerové - Magický hlas rebelky, následuje recitál Náhrdelník melancholie z roku 1968 a medailon Proudy lásku odnesou z roku 1969.
Pro diváky, kteří se letos nedostali na naši Letní scénu na komorní muzikál Touha jménem Einodis máme dobrou zprávu, podařilo se nám předběžně domluvit termín 31.1.2016 pro uvedení muzikálu v Divadle ABC. (na jeviště kamenné scény Ungeltu se nevejdeme) Do prodeje budou vstupenky uvolněny 11. září 2015 spolu s programem na listopad a prosinec.
Komu ani tato nabídka nestačí, může paní Martu vidět v Ungeltu v jejím recitálu S nebývalou ochotou..., který bude mít derniéru v prosinci 2015 a dále každý první čtvrtek v měsíci na natáčení rozhlasového pořadu Kdo židli má, bydlí!
Na leden 2016 paní Marta připravuje premiéru svého Posledního recitálu v Divadle Ungelt, kterým by se ráda rozloučila se všemi věrnými fanoušky. Svou pěveckou kariéru pak zakončí velkým koncertem na podzim 2017.
Naší paní Martě pro její plány přejeme hodně sil a hlavně zdravíčka...
Novinky - MAGICKÝ HLAS REBELKY - MARTY KUBIŠOVÉ