Novinky 10. 9. 2020

Nošení roušek

Od 10.9.2020 na základě vyhlášky Ministerstva zdravotnictví platí v celé České republice povinnost nošení roušek ve vnitřních prostorách všech budov mimo bydliště. Toto nařízení se tedy týká i našeho divadla. Chtěli jsme Vás, naše milé diváky, tudíž poprosit, abyste v ...

Od 10.9.2020 na základě vyhlášky Ministerstva zdravotnictví platí v celé České republice povinnost nošení roušek ve vnitřních prostorách všech budov mimo bydliště. Toto nařízení se tedy týká i našeho divadla. Chtěli jsme Vás, naše milé diváky, tudíž poprosit, abyste v rámci ochrany svého zdraví i zdraví ostatních na představení chodili v rouškách. 


Zároveň Vás chceme ujistit, že i my se maximálně snažíme o to, abyste se v našem divadle cítili bezpečně. Každý den veškeré jeho prostory dezinfikujeme ozonovým generátorem, povrchy ošetřujeme dezinfekčním prostředkem Anti - COVID a u vstupu do divadla je pro vás k dispozici dezinfekce.


Moc Vám děkujeme za ochotu a za přízeň, kterou nám v této nelehké době zachováváte. Držme si všichni palce, buďme ohleduplní k druhým a společnými silami tuto situaci určitě překonáme! Těšíme se na Vaši návštěvu! 


 


 

Novinky - Nošení roušek