Novinky 18. 6. 2021

Nová posila inscenace Kdokoli může dělat cokoli

Rádi bychom vám představili novou tvář inscenace Kdokoli může dělat cokoli - Sarah Haváčovou, která od letošního roku nově alternuje s Evou Josefíkovou. Sarah Haváčová je nejen skvělou herečkou, ale také ženou, která se věnuje charitativní dobrovolnické práci. Během covidu ...

Rádi bychom vám představili novou tvář inscenace Kdokoli může dělat cokoli - Sarah Haváčovou, která od letošního roku nově alternuje s Evou Josefíkovou. Sarah Haváčová je nejen skvělou herečkou, ale také ženou, která se věnuje charitativní dobrovolnické práci. Během covidu také začala pomáhat jako ošetřovatelka na covidovém oddělení nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze. Více přibližuje například v rozhovoru, který je dostupný ZDE. 


Společně s Terezou Kostkovou, Jitkou Smutnou, Mášou Málkovou, Jiřím Hánou a Jaromírem Noskem se na vás v inscenaci Kdokoli může dělat cokoli, která vznikla na základě humoristického románu Betty MacDonaldové, poprvé těší už 29.6.2021 na naší Letní scéně. Vstupenky jsou dostupné zde. 

Novinky - Nová posila inscenace Kdokoli může dělat cokoli