Novinky 1. 9. 2020

Pokračování Dražeb na záchranu Divadla Ungelt

Během jarních měsíců jsme na našich facebookových stránkách spustili speciální projekt - Dražby na záchranu Divadla Ungelt. Velmi nás těší, s jakou chutí nám naši milí diváci, ale i herci a přátelé v nelehké situaci pomáhají. Právě z této skvělé ...

Během jarních měsíců jsme na našich facebookových stránkách spustili speciální projekt - Dražby na záchranu Divadla Ungelt. Velmi nás těší, s jakou chutí nám naši milí diváci, ale i herci a přátelé v nelehké situaci pomáhají. Právě z této skvělé neutuchající podpory vzešel nápad s Dražbami, do kterých někteří z herců a přátel divadla věnovali různé originální předměty. Do akce na pomoc Ungeltu se nakonec zapojilo tak obrovské množství z nich, že jsme na jaře reálně nemohli stihnout všechny předměty vydražit. Tudíž jsme Vám slíbili, že v Dražbách budeme pokračovat během nové sezóny a slib plníme! 


Dražby budou opět začínat každé sobotní dopoledne, kdy na Facebooku zveřejníme video, v němž Vám daná osobnost své dárky představí, a vy poté můžete v komentářích pod ním "přihazovat" až do pondělí do 8:00 ráno. Vyvolávací cena bude opět 1000,- Kč. První aukce proběhne 5.9.2020 a bude se jednat o předměty, jež se tematicky krásně hodí na začátek divadelní sezóny. Alena Mihulová nám totiž do Dražby věnovala psaníčko a šperky, které jsou přímo ideální na návštěvu některé z nadcházejících divadelních událostí, třeba u nás v Ungeltu, kde vás v nich po představení může potkat právě i ona.


 

Novinky - Pokračování Dražeb na záchranu Divadla Ungelt