Novinky 16. 9. 2020

Posezení s herci

2. října 2020 oslaví Divadlo Ungelt své 25. narozeniny, což už je rozhodně velký důvod k oslavě! Dárky k tomuto krásnému výročí budeme našim divákům nadělovat během celého podzimu. Chystá se například vydání vzpomínkové knihy Milana Heina nebo speciální kalendář ...

2. října 2020 oslaví Divadlo Ungelt své 25. narozeniny, což už je rozhodně velký důvod k oslavě! Dárky k tomuto krásnému výročí budeme našim divákům nadělovat během celého podzimu. Chystá se například vydání vzpomínkové knihy Milana Heina nebo speciální kalendář s osobnostmi Ungeltu, který nafotil Jan Malíř. 


Chtěli byste se zúčastnit jedné z prvních speciálních akcí, kterou pořádáme u příležitosti těchto oslav, a ještě přitom vidět výborné představení? Možnost máte v sobotu 26.9.2020, kdy bude v Divadelním klubu po představení Trhni si, otče! následovat posezení s herci, kteří v inscenaci účinkují. Během předčítání Petra Stacha nebo za zpěvu Báry Štěpánové se s námi můžete na tu pravou narozeninou náladu naladit i Vy. Těšíme se na Vás! 


Posezení je určeno pro diváky s platnou vstupenkou. Vstupenky na představení a zároveň i posezení můžete zakoupit zde. 


 

Novinky - Posezení s herci