Novinky 27. 6. 2013

PRAVIDLA LETNÍ SCÉNY

Milí diváci, bohužel se na žádnou předpověď počasí nedá spolehnout, úterní představení jsme zrušili předčasně, od půl osmé na Novém Světě ani nekáplo. Utvrdilo nás to v tom, že o případném přeložení či zrušení, budeme rozhodovat opravdu až večer ...
Milí diváci,

bohužel se na žádnou předpověď počasí nedá spolehnout, úterní představení jsme zrušili předčasně, od půl osmé na Novém Světě ani nekáplo. Utvrdilo nás to v tom, že o případném přeložení či zrušení, budeme rozhodovat opravdu až večer ve 20:00 hod, tak je to napsáno na vstupenkách.
Prosím, přizpůsobte své oblečení venkovní letní scéně, boty na podpatcích a sváteční šaty si schovejte na kamennou scénu Ungeltu. Štěstí přeje připraveným, teplé oblečení i pohodlné boty jsou záruka, před usazením dostanete karimatkový podsedák a při nepřízni počasí pláštěnku. Veškeré telefonáty během dne do pokladny jsou tedy zbytečné.
Pokud nastane nenadálá situace jako včera - onemocnění herce - snažíme se co nejdříve dát zprávu na web a naše paní pokladní rozjede akci rozesílání emailů divákům, které má k dispozici. Okamžitě informujeme i prodejní síť Ticket artu.

Děkujeme za pochopení a budeme se těšit na viděnou.
Novinky - PRAVIDLA LETNÍ SCÉNY