Novinky 10. 3. 2022

Recenze hudební komedie Krásná vzpomínka

,, […] Ondřej Brousek […] se perfektně přizpůsobil komorní scéně, ačkoli je zvyklý hrát ve velkých divadelních domech. Jeho Cosmovi nechybí příjemná civilnost, lidskost i vtip. S humorem dokáže vyprávět o intonačních i dalších nedostatcích své zaměstnavatelky, ale nikdy nesklouzne ...

,, […] Ondřej Brousek […] se perfektně přizpůsobil komorní scéně, ačkoli je zvyklý hrát ve velkých divadelních domech. Jeho Cosmovi nechybí příjemná civilnost, lidskost i vtip. S humorem dokáže vyprávět o intonačních i dalších nedostatcích své zaměstnavatelky, ale nikdy nesklouzne k hloupému posměchu. Je to takové láskyplné konstatování skutečnosti. Brousek je rovněž vynikající hudebník a nebojí se zde svůj talent plně rozvinout. […] Florence Báry Štěpánové […] není žádnou afektovanou, obstarožní bláznivkou, která vzbuzuje mezi diváky hurónský smích, ale naopak rozkrývá další možné polohy této osobnosti. Její Florence je spíše snílkem, který jde do všeho s dětským zápalem a bezelstností. Nelze u ní nevyzdvihnout také excelentní ztvárnění specifického hlasového projevu. Je to sice na poslech nepříjemné, za to však téměř autentické provedení." (Tereza Blažková, Pražský přehled kulturních pořadů) 


Kompletní recenzi jedné z našich novinek Krásná vzpomínka si můžete přečíst ZDE. Více informací o inscenaci a vstupenky na všechna její uvedení až do září 2022 naleznete ZDE. 

Novinky - Recenze hudební komedie Krásná vzpomínka