Novinky 3. 8. 2014

RODÍ SE KLUB PŘÁTEL DIVADLA UNGELT!

Vážení diváci, vím, že je Vás dost takových, kteří jste si Ungelt zamilovali a je Vám líto, že se nemůžete zúčastňovat jeho premiér a musíte často čekat i několik měsíců, abyste se probili na některá z jeho představení... ...
Vážení diváci,

vím, že je Vás dost takových, kteří jste si Ungelt zamilovali a je Vám líto, že se nemůžete zúčastňovat jeho premiér a musíte často čekat i několik měsíců, abyste se probili na některá z jeho představení...

Napadlo mě řešení. Založme Klub přátel Divadla Ungelt!!!

Člen Klubu přátel Divadla Ungelt bude zván na všechny premiéry a bude si moci vybrat v každé sezóně tři libovolná představení na kamenné scéně a dvě na Letní scéně divadla. Na každé jím vybrané představení mu opatříme vstupenku. Termíny svých představení bude znát v předstihu a vstupenka mu bude vždy zaslána poštou. Člen Klubu přátel Divadla Ungelt bude rovněž zván na uzavřenou oslavu výročí divadla, která se koná každoročně začátkem října. V nové sezóně 2014/2015 se uskuteční 4.10.2014 v 19 hodin a je výhradně pro zvané.

Členství v klubu bude nutné pro každou sezónu obnovovat. Členství pro sezónu 2014/2015 začíná 1.10.2014 a končí 30.9.2015. Máte-li o ně zájem, můžete se přihlásit do 30.9.2014 na e-mailové adrese m.simek@divadloungelt.cz. Pan Šimek Vám následně zašle naše fakturační údaje a vystaví Vám členskou legitimaci. Cena za jednu osobu 9.000,- Kč.

Majitel členské legitimace tak bude moci s námi spoluprožívat slavnostní chvíle, napětí i radost z premiér a bude se moci s našimi herci, režiséry, výtvarníky, dárci židlí či sponzory zúčastňovat oslav výročí divadla, na kterých noví dárci předávají Divadlu Ungelt židli.

Těším se na Vás!


Milan Hein
umělecký ředitel a majitel Divadla Ungelt
Novinky - RODÍ SE KLUB PŘÁTEL DIVADLA UNGELT!