Novinky 19. 4. 2023

Tisková konference inscenace Brácha

Včera proběhla tisková konference k již páté (a poslední) premiéře této sezony. V chystané inscenaci Brácha se můžete těšit na trojici zvučných jmen Kubařová, Orozovič a Němec v režii uměleckého šéfa našeho divadla Pavla Ondrucha. Novinku představil novinářům principál divadla ...

Včera proběhla tisková konference k již páté (a poslední) premiéře této sezony. V chystané inscenaci Brácha se můžete těšit na trojici zvučných jmen Kubařová, Orozovič a Němec v režii uměleckého šéfa našeho divadla Pavla Ondrucha. Novinku představil novinářům principál divadla Milan Hein. Česká premiéra této britské hry se uskuteční 11. a 12. 5. 2023 na kamenné scéně Divadla Ungelt. Už nyní je na programu Letní scény.

Tentokrát budeme sledovat osudový milostný trojúhelník v průběhu dvaceti čtyř let. Po letech se na jeviště Divadla Ungelt vrací herec a zpěvák Igor Orozovič (Touha jménem Einodis a Kurtizána). Marek Němec zná Ungelt dobře z pohledu režiséra (Život podle Jonesových a Zpívat jako Gigli), ovšem jako herec bude objevovat jeviště divadla poprvé, stejně jako Veronika Khek Kubařová. Trojice těchto oblíbených a mimořádně talentovaných herců v režii Pavla Ondrucha slibuje skutečnou dramatickou lahůdku na závěr sezóny na kamenné scéně.
Více o inscenaci najdete zde.

Novinky - Tisková konference inscenace Brácha