Novinky 19. 9. 2017

ZMĚNY PROGRAMU V MĚSÍCI ŘÍJNU

Vážení diváci, věnujte prosím pozornost následujícím informacím o změnách týkajících se programové skladby na měsíc ŘÍJEN 2017. Z provozních důvodů dochází k těmto změnám: Představení PARDÁL - 16. a 28. října a představení KRÁLOVSTVÍ BOŽÍ NA ZEMI - 27. října ...

Vážení diváci,
věnujte prosím pozornost následujícím informacím o změnách týkajících se programové skladby na měsíc ŘÍJEN 2017.


Z provozních důvodů dochází k těmto změnám:


Představení PARDÁL - 16. a 28. října a představení KRÁLOVSTVÍ BOŽÍ NA ZEMI - 27. října jsou zrušena bez náhrady, vstupenky je možné vrátit, nebo vyměnit za jiný termín či titul na pokladně Divadla Ungelt - Malá Štupartská 1, provozní doba 13 - 19 hodin ve všední dny; v so, ne a svátek 2 hodiny před představením. Tel: 224 282 082; email: vstupenky@divadloungelt.cz. Divákům, kteří zakoupili e-vstupenky on-line, budou platby vráceny přímo na účet.


19. a 21. října dochází ke změně titulu, místo hry PARDÁL bude uvedena hra NA ÚTĚKU. Vstupenky zůstavají v platnosti na zakoupený termín a místa. Diváky, kteří budou chtít vstupenky vrátit nebo vyměnit, si dovolujeme požádat o informaci na telefon nebo email pokladny v co nejkratším termínu, nejpozději však do 30. září.


Listopadové termíny představení Pardál již zůstávají v platnosti beze změny.


Děkujeme za pochopení.


 

Novinky - ZMĚNY PROGRAMU V MĚSÍCI ŘÍJNU