Novinky 2. 6. 2020

ZPÁTKY NA KAMENNÉ SCÉNĚ!

Naši milí diváci, od 10. června se vracíme na naši kamennou scénu do ulice Malá Štupartská 1, Praha 1! Hrát už pro Vás můžeme bez rozestupů. S Divadlem Metro, kterému vděčíme za pomoc, se rozloučíme 8. a 9. června, ...

Naši milí diváci, od 10. června se vracíme na naši kamennou scénu do ulice Malá Štupartská 1, Praha 1! Hrát už pro Vás můžeme bez rozestupů. S Divadlem Metro, kterému vděčíme za pomoc, se rozloučíme 8. a 9. června, kdy tam odehrajeme zcela vyprodané Deštivé dny. Na tyto reprízy je přesunuto mnoho diváků z neuskutečněných repríz. Jejich množství přesahuje kapacitu naší kamenné scény, a tudíž je musíme odehrát podle plánu právě v Divadle Metro (Národní 25, Praha 1). Situace je zcela nová a přesun na kamennou scénu s sebou přináší nejen radost, ale také obrovské množství logistických nároků. Pracovat se snažíme co nejrychleji, a tak věříme, že v programu na našem webu bude vše správně uvedeno během zítřka. 


A ještě jedna dobrá zpráva: na naší Letní scéně budeme hrát bez omezení kapacity! Uvolnili jsme právě do prodeje všechna zbylá místa. 


 


Děkujeme za vše – za pochopení i za to, že jste byli s námi, bez Vás bychom to nezvládli...  

Novinky - ZPÁTKY NA KAMENNÉ SCÉNĚ!