Glosář Milana Heina 31. 5. 2014

Letní pozvánka

Vážení čtenáři, po delší pauze usedám, abych pro Vás sepsal pár řádků. Obšírněji se rozepíšu až o prázdninách, to mívám víc času.... Už za pár dní se otevře brána naší Letní scény. Hlediště je připraveno, uklízí se v zákulisí, ...
Vážení čtenáři,
po delší pauze usedám, abych pro Vás sepsal pár řádků. Obšírněji se rozepíšu až o prázdninách, to mívám víc času....
Už za pár dní se otevře brána naší Letní scény. Hlediště je připraveno, uklízí se v zákulisí, brzy se začne zkoušet. A máte se nač těšit!
Hlavní titul letošního léta, dramatizace dvou milostných románů Francouzsky Colettové Kurtizána, je povedené výpravné představení o nevšední lásce. Vsadím se, že Vás zaujme a dojme. Inscenaci režíroval autor dramatizace Pavel Ondruch. A herecké trio Poullain, Rázlová, Orozovič je opravdu skvostné! Jsou sehraní a krásní!

Těší se na Vás ovšem i naše parta z muzikálu o baronce Sidonii Nádherné! Marta Kubišová, Aneta Langerová, Igor Orozovič, Ondra Novák, já a kapely Petra Maláska a Karla Štolby! Touha jménem Einodis vloni "praskala ve švech ", bezpočet přístavků, diváci stáli i na stráni. Zvu hlavně ty, na které se vloni nedostalo. Neváhejte!

Naposledy letos v létě uvedeme vtipnou komedii Sklenice vody. Přijďte se inteligentně pobavit a potěšit se Zlatou Adamovskou, Chantal Poullain, Petrem Štěpánkem, Janou Malou a Filipem Tomsou!

A pokud jste nestihli herecký koncert Petra Kostky a Františka Němce na kamenné scéně, vypravte se na ně na hradčanský Nový Svět! Jejich pánové Halpern a Johnson stojí za to!

Toť vše. Jdu balit. Za pár hodin odlétáme s Martou Kubišovou, její dcerou Kačenkou a mým Martinem za sluncem a mořem do Řecka. Spatříme se tedy na Letní scéně, mějte se!
Váš
Milan Hein
Glosář Milana Heina - Letní pozvánka