Novinky 1. 10. 2020

25. výročí Divadla Ungelt

Richard Krajčo je jednou z 12 hereckých osobností, které provázejí Kalendářem Divadla Ungelt 2021. Kalendář můžete zakoupit na šatně nebo na pokladně kamenné scény. Stejně tak bude k dispozici během našich představení v divadlech ABC, ve Švandově divadle a na ...

Richard Krajčo je jednou z 12 hereckých osobností, které provázejí Kalendářem Divadla Ungelt 2021. Kalendář můžete zakoupit na šatně nebo na pokladně kamenné scény. Stejně tak bude k dispozici během našich představení v divadlech ABC, ve Švandově divadle a na zájezdech. Kdo by raději místo osobního odběru volil online nákup, má možnost zde. 


Do prodeje také chystáme knihu "Moje čtvrtstoletí s Divadlem Ungelt", v níž Milan Hein s úctou a obdivem vzpomíná na všechny, kteří mu pomáhali na jeho divadelní cestě. V bohatě vyvedené knižní publikaci najdete přes 150 archivních fotografií, kompletně otisknutý Glosář Milana Heina, podrobný výčet všech našich premiér a dokonce i bonusové audio CD s výběrem toho nejlepšího z rozhlasových talk show Milana Heina. Knihu teprve připravujeme do prodeje, už nyní ji ale můžete předobjednávat zde. 


 

Novinky - 25. výročí Divadla Ungelt