ZRUŠIT
 
DARDIVADLU
DÁRKOVÉPOUKÁZKY
KNIHAMilana Heina
LETNÍSCÉNA
RYCHLÁ
NAVIGACE
 
CD / DVD / KNIHY

CD | DVD | KNIHY

Dovolujeme si Vám nabídnout nákup doplňkového zboží DIVADLA UNGELT.

Veškerý sortiment můžete zakoupit:


Na pokladnách Divadla Ungelt   |   On-line přímo na této stránce


Zboží zasíláme poštou na uvedenou adresu dodání po uhrazení faktury, kterou obdržíte po odeslání objednávky.

OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ

ZBOŽÍPOPISCENA vč. DPHPOČET ks
Touha jménem Einodis - CD

Marta Kubišová a Aneta Langerová v hlavních rolích komorního muzikálu Karla Štolby a Marty Skarlandtové Touha jménem Einodis. Záznam muzikálu z Letní scény Divadla Ungelt.

Při zakoupení společně s DVD Touha jménem Enodis - sleva 50 Kč.

200.00 Kč
Touha jménem Einodis - DVD

Marta Kubišová a Aneta Langerová v hlavních rolích komorního muzikálu Karla Štolby a Marty Skarlandtové Touha jménem Einodis. Záznam muzikálu z Letní scény Divadla Ungelt.

Při zakoupení společně s CD Touha jménem Enodis - sleva 50 Kč.

200.00 Kč
MOJE ČTVRTSTOLETÍ S DIVADLEM UNGELT - MILAN HEIN

Divadlo Ungelt v roce 2020 oslavilo 25. výročí. Jeho zakladatel a ředitel Milan Hein ve své knize s úctou a obdivem vzpomíná na všechny, kteří mu na jeho divadelní cestě pomáhali. Zvláštní pozornosti pochopitelně dostávají herci – a to ne proto, že jsou pro čtenáře nejpřitažlivějším tématem, ale proto, že herec byl vždy alfou a omegou naší poetiky. Hein se ale nevěnuje jen, jak sám říká, „hereckým pilířům Ungeltu“, ale noří se i do historie divadla, které dominovaly osobnosti jako Miloš Kopecký, Ota Ornest nebo Václav Krška. V bohatě vyvedené knižní publikaci najdete přes 150 archivních fotografií, kompletně otisknutý Glosář Milana Heina, podrobný výčet všech našich premiér a dokonce i bonusové audio CD s výběrem toho nejlepšího z rozhlasových talk show Milana Heina.
180 stran, pevná vazba, křídový papír, rozměr šxv 24 x 21 cm

Sleva pro diváky 20% - původní cena 499 Kč, nyní 399 Kč.

399.00 Kč
KALENDÁŘ DIVADLA UNGELT 2021

12 hereckých osobností, které se významně zapsaly do pětadvacetileté historie divadla

Slavný kameraman Jan Malíř, který za svůj plodný život natočil řadu ceněných snímků – např. Faunovo velmi pozdní odpoledne, Šakalí léta, Pelíšky, Musíme si pomáhat či Odcházení – již před pár lety spojil své citlivé kameramanské oko s naším divadlem coby jeho dvorní fotograf. Nejen že má spolu s grafikem Marcelem Brnou na svědomí všechny naše plakáty, ale fotografuje i každou naši inscenaci. I proto nemohla padnout výzva zachytit dvanáct velkých hereckých osobností z pětadvacetiletých dějin Ungeltu na nikoho jiného. Před Malířův objektiv se postavili Alena Vránová, Hana Maciuchová, Regina Rázlová, Vilma Cibulková, Zlata Adamovská, Alena Mihulová, František Němec, Petr Kostka, Jiří Schmitzer, Jiří Langmajer, David Švehlík a Richard Krajčo. Z krásných a originálních portrétů, které jsou bezesporu vrcholem Malířovy spolupráce s Ungeltem, vznikl kalendář na rok 2021. Zaručujeme vám, že tohle výsostné umělecké dílo nebudete chtít ze stěny nikdy sundat, a tak oslava toho, že Ungelt vstoupil do svého druhého čtvrtstoletí potrvá mnohem déle než jeden rok…
rozměr šxv 32x45 cm

Doprodej 99 Kč, původní cena 279 Kč.

99.00 Kč

 

×

Přihlášení k odběru novinek