Novinky 1. 3. 2011

Zahájen předprodej vstupenek na Letní scénu !

Od dnešního dne si můžete v předprodeji zakoupit vstupenky na letošní Letní scénu Divadla Ungelt. K dispozici budou v pokladně Divadla Ungelt a v síti Ticket Art. Na jedinečné scéně ve starobylé malebné části Hradčan na Novém Světě se letos ...
Od dnešního dne si můžete v předprodeji zakoupit vstupenky na letošní Letní scénu Divadla Ungelt. K dispozici budou v pokladně Divadla Ungelt a v síti Ticket Art. Na jedinečné scéně ve starobylé malebné části Hradčan na Novém Světě se letos brány otevřou již posedmé.

Od 13. června do 3. září se pod širým nebem letní Prahy odehraje celkem 63 představení. Uvedena bude nejnovější premiéra Divadla Ungelt Šest tanečních hodin v šesti týdnech se Chantal Poullain a Pavlem Křížem a tři úspěšné hry, které vznikly pod režijní taktovkou Ladislava Smočka - Na útěku, Ledňáček a Fígl, pyšnící se skvělými hereckými výkony Jany Štěpánkové, Zlaty Adamovské, Aleny Vránové, Marty Vančurové, Františka Němce, Petra Kostky a Václava Postráneckého.

Chybět nebude ani tradiční pěvecký recitál Marty Kubišové s hosty, jejímž rovněž tradičním průvodcem bude umělecký ředitel Divadla Ungelt Milan Hein. Zpěvačka s nezaměnitelným hlasem a jeden z hlavních pilířů Divadla Ungelt opět přivítá po svém boku známé a milé kolegy Lucii Bílou, Věru Špinarovou, Anetu Langerovou, Evu Pilarovou, Hanu Zagorovou, Petru Janů, Naďu Urbánkovou, Annu K. a Václava Neckáře. Doprovázet bude střídavě hudební skupina Petra Maláska a Karla Štolby.
Novinky - Zahájen předprodej vstupenek na Letní scénu !