Umělec
Vincent Navrátil

Vincent Navrátil

Vincent Navrátil (1997) pochází z herecké rodiny (jeho matka je Veronika Žilková). Nebylo proto divu, když v roce 2012 začal studovat Pražskou konzervatoř. Ještě před tím se však objevil v seriálech Ulice, Vyprávěj či Cesty domů. S televizí spolupracoval během studia a spolupracuje s ní dodnes. Hrál například v seriálu České televize Já, Matonni. Na divadle se objevuje sporadicky. V Městském divadle Mladá Boleslav hrál v roce 2013 v McPhersonově hře Marvinův pokoj (režie Helena Glancová) a v Divadle Na Fidlovačce v roce 2016 Lysandra v Shakespearově Snu noci svatojánské. Do Ungeltu vstoupil jako Edward ve Skleněném stropu (režie Vít Vencl) v roce 2018.

Role

Trhni si, otče!
Peter Quilter

Trhni si, otče!

Mít dospívajícího potomka není jen tak. Zvláště když jeho záliba v nočním životě překročí únosnou míru. Zoufalému otci tak nezbývá než zavolat na pomoc sestru a zkusit svého syna zachránit. Jak? Léčba šokem snad zabere... Bláznivá komedie, kterou světoznámý dramatik napsal přímo pro Divadlo Ungelt! 

Skleněný strop
David Hare

Skleněný strop

Dva rozdílné světy, dva nesmiřitelné přístupy k životu a jeden společný pocit viny, kterého se nejde zbavit. Fascinující střet dvou silných osobností, které se nedokáží přestat milovat, ačkoli je všechno proti.