Novinky 5. 8. 2021

Představení na Letní scéně

Milí diváci, pokud se chystáte k nám na Letní scénu, rozhodně se nemusíte bát dorazit i v případě deštivého počasí. Hlediště Letní scény je totiž od letošního roku nově zastřešeno! V případě nevlídného počasí doporučujeme teplé oblečení.  Dnes a zítra ...

Milí diváci, pokud se chystáte k nám na Letní scénu, rozhodně se nemusíte bát dorazit i v případě deštivého počasí. Hlediště Letní scény je totiž od letošního roku nově zastřešeno! V případě nevlídného počasí doporučujeme teplé oblečení. 


Dnes a zítra v prostoru malebného hradčanského Nového Světa uvedeme pohodovou komedii Vejšlap v hlavních rolích s Martinem Písaříkem, Petrem Stachem a Janem Holíkem. 7.8. bude následovat filmová projekce inscenace 4000 dnů, kterou chceme vzdát hold výjimečné umělkyni paní Haně Maciuchové, jež u nás v této inscenaci excelovala společně s Petrem Stachem a Ondřejem Novákem. Od 8.8. do 10.8. se poté můžete těšit na sérii představení Pan Halpern a pan Johnson v titulních rolích s našimi hereckými bardy Petrem Kostkou a Františkem Němcem.


Kompletní program Letní scény je dostupný ZDE. 

Novinky - Představení na Letní scéně