ZRUŠIT
 
ON-LINE PRODEJ ZDEDárková poukázka
I ČERNÝ HUMOR POMÁHÁTrhni si
NOVINKA - vstupenky zdeHOUSLE
UŽ JEN PÁR DNŮ NA NÁKUPYPokladna zavřena
LETNÍ SCÉNA V PRODEJIBetty
POSLEDNÍ MÍSTA ZDE...Předplatné
  • PROSINEC 2019
    prosinec | leden | únor | březen | duben | červen | červenec | srpen
  • DATUM
  • DIVADLO
    UNGELT
  • LETNÍ
    SCÉNA
  • DIVADLO
    ABC
  • Kamenná scéna
    15. 12. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    16. 12. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    17. 12. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Zadáno pro členy Klubu přátel Divadla Ungelt
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    18. 12. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Zadáno pro členy Klubu přátel Divadla Ungelt
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    19. 12. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    20. 12. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    21. 12. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek / J. Hrdý  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    22. 12. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • LEDEN 2020
    prosinec | leden | únor | březen | duben | červen | červenec | srpen
  • Kamenná scéna
    6. 1. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Pardál

    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    7. 1. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    8. 1. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

    PŘELOŽENO Z 14.9.2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    9. 1. 2020
    Čtvrtek v 15.00 hodin
  • Rozpravy Milana Heina

    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: Zlata Adamovská, Petr Štěpánek
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    9. 1. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek / J. Hrdý  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    10. 1. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek / J. Hrdý  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    11. 1. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    12. 1. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek / J. Hrdý  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    13. 1. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    14. 1. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    15. 1. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach
    PŘEDPLATNÉ UN-43, více informací o prodeji v záložce VSTUPENKY/PŘEDPLATNÉ
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    16. 1. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    17. 1. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

    PŘELOŽENO Z 16.10.2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    18. 1. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    19. 1. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    20. 1. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    21. 1. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    22. 1. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    23. 1. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    24. 1. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    25. 1. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Divadlo ABC
    26. 1. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  •  
  •  
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  • Kamenná scéna
    26. 1. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    27. 1. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    28. 1. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    PŘEDPLATNÉ UN-42, více informací o prodeji v záložce VSTUPENKY/PŘEDPLATNÉ
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    29. 1. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    30. 1. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    31. 1. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Skořápka

    A. Mihulová, P. Nesvačilová  
  •  
  •  
  • ÚNOR 2020
    prosinec | leden | únor | březen | duben | červen | červenec | srpen
  • Kamenná scéna
    1. 2. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    2. 2. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    3. 2. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    4. 2. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    5. 2. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    6. 2. 2020
    Čtvrtek v 15.00 hodin
  • Rozpravy Milana Heina

    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: Halina Pawlowská, Vincent Navrátil
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    6. 2. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Pardál

    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    7. 2. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    8. 2. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    9. 2. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    10. 2. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík
    PŘELOŽENO Z 2.10.2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    11. 2. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    12. 2. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    13. 2. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Skořápka

    A. Mihulová, P. Nesvačilová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    14. 2. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    15. 2. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek / J. Hrdý  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    16. 2. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    17. 2. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec
    PŘELOŽENO ZE 7. LISTOPADU 2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    18. 2. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec
    PŘELOŽENO ZE 7. LISTOPADU 2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    19. 2. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl
    PŘEDPLATNÉ UN-42, více informací o prodeji v záložce VSTUPENKY/PŘEDPLATNÉ
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    20. 2. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    21. 2. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    22. 2. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek / J. Hrdý  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    23. 2. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    24. 2. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    25. 2. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    26. 2. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný
    PŘEDPLATNÉ UN-43, více informací o prodeji v záložce VSTUPENKY/PŘEDPLATNÉ
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    27. 2. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný
    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-43
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    28. 2. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    29. 2. 2020
    Sobota v 17.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • BŘEZEN 2020
    prosinec | leden | únor | březen | duben | červen | červenec | srpen
  • Kamenná scéna
    2. 3. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    3. 3. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský
    PŘEDPLATNÉ UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    6. 3. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    10. 3. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    11. 3. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    12. 3. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    14. 3. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    16. 3. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    17. 3. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    25. 3. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    26. 3. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    27. 3. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek / J. Hrdý  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    28. 3. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    29. 3. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    30. 3. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný
    Do konce března 2020 všechny reprízy vyprodány, do 31.12.2019 lze zakoupit jako součást PŘEDPLATITELSKÉ ŘADY UN-43
     
  •  
  •  
  • DUBEN 2020
    prosinec | leden | únor | březen | duben | červen | červenec | srpen
  • Kamenná scéna
    5. 4. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    9. 4. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

    PŘEDPLATNÉ UN-42, více informací o prodeji v záložce VSTUPENKY/PŘEDPLATNÉ
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    12. 4. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    13. 4. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • ČERVEN 2020
    prosinec | leden | únor | březen | duben | červen | červenec | srpen
  • Letní scéna
    30. 6. 2020
    Úterý v 20.00 hodin
  •  
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík
     
  •  
  • ČERVENEC 2020
    prosinec | leden | únor | březen | duben | červen | červenec | srpen
  • Letní scéna
    1. 7. 2020
    Středa v 20.00 hodin
  •  
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík
     
  •  
  • Letní scéna
    2. 7. 2020
    Čtvrtek v 20.00 hodin
  •  
  • Poslední ze žhavých milenců

    Simona Stašová, Petr Nárožný
     
  •  
  • Letní scéna
    3. 7. 2020
    Pátek v 20.00 hodin
  •  
  • Poslední ze žhavých milenců

    Simona Stašová, Petr Nárožný
     
  •  
  • Letní scéna
    4. 7. 2020
    Sobota v 16.00 hodin
  •  
  • Rozpravy Milana Heina

    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: S. Stašová, J. Smutná, P. Nárožný
     
  •  
  • Letní scéna
    4. 7. 2020
    Sobota v 20.00 hodin
  •  
  • Poslední ze žhavých milenců

    Simona Stašová, Petr Nárožný
     
  •  
  • Letní scéna
    5. 7. 2020
    Neděle v 20.00 hodin
  •  
  • Poslední ze žhavých milenců

    Simona Stašová, Petr Nárožný
     
  •  
  • Letní scéna
    6. 7. 2020
    Pondělí v 20.00 hodin
  •  
  • Pardál

    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák
     
  •  
  • Letní scéna
    7. 7. 2020
    Úterý v 20.00 hodin
  •  
  • Pardál

    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák
     
  •  
  • Letní scéna
    8. 7. 2020
    Středa v 20.00 hodin
  •  
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec
     
  •  
  • Letní scéna
    9. 7. 2020
    Čtvrtek v 20.00 hodin
  •  
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec
     
  •  
  • Letní scéna
    10. 7. 2020
    Pátek v 20.00 hodin
  •  
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský
     
  •  
  • Letní scéna
    11. 7. 2020
    Sobota v 20.00 hodin
  •  
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský
     
  •  
  • Letní scéna
    12. 7. 2020
    Neděle v 20.00 hodin
  •  
  • Kdokoli může dělat cokoli

    J. Smutná, T. Kostková, M. Málková, E. Josefíková, J. Hána, J. Nosek
     
  •  
  • Letní scéna
    13. 7. 2020
    Pondělí v 20.00 hodin
  •  
  • Kdokoli může dělat cokoli

    J. Smutná, T. Kostková, M. Málková, E. Josefíková, J. Hána, J. Nosek
     
  •  
  • Letní scéna
    14. 7. 2020
    Úterý v 20.00 hodin
  •  
  • Kdokoli může dělat cokoli

    J. Smutná, T. Kostková, M. Málková, E. Josefíková, J. Hána, J. Nosek
     
  •  
  • Letní scéna
    15. 7. 2020
    Středa v 20.00 hodin
  •  
  • Kdokoli může dělat cokoli

    J. Smutná, T. Kostková, M. Málková, E. Josefíková, J. Hána, J. Nosek
     
  •  
  • Letní scéna
    16. 7. 2020
    Čtvrtek v 20.00 hodin
  •  
  • Kdokoli může dělat cokoli

    J. Smutná, T. Kostková, M. Málková, E. Josefíková, J. Hána, J. Nosek
     
  •  
  • Letní scéna
    17. 7. 2020
    Pátek v 20.00 hodin
  •  
  • Kdokoli může dělat cokoli

    J. Smutná, T. Kostková, M. Málková, E. Josefíková, J. Hána, J. Nosek
     
  •  
  • Letní scéna
    18. 7. 2020
    Sobota v 20.00 hodin
  •  
  • Kdokoli může dělat cokoli

    J. Smutná, T. Kostková, M. Málková, E. Josefíková, J. Hána, J. Nosek
     
  •  
  • Letní scéna
    20. 7. 2020
    Pondělí v 20.00 hodin
  •  
  • Římské noci

    Simona Stašová, Oldřich Vízner
     
  •  
  • Letní scéna
    21. 7. 2020
    Úterý v 20.00 hodin
  •  
  • Římské noci

    Simona Stašová, Oldřich Vízner
     
  •  
  • Letní scéna
    22. 7. 2020
    Středa v 20.00 hodin
  •  
  • Drobečky z perníku

    Simona Stašová a další
     
  •  
  • Letní scéna
    23. 7. 2020
    Čtvrtek v 20.00 hodin
  •  
  • Drobečky z perníku

    Simona Stašová a další
     
  •  
  • Letní scéna
    27. 7. 2020
    Pondělí v 20.00 hodin
  •  
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil
     
  •  
  • Letní scéna
    28. 7. 2020
    Úterý v 20.00 hodin
  •  
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil
     
  •  
  • Letní scéna
    29. 7. 2020
    Středa v 20.00 hodin
  •  
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil
     
  •  
  • SRPEN 2020
    prosinec | leden | únor | březen | duben | červen | červenec | srpen
  • Letní scéna
    5. 8. 2020
    Středa v 20.00 hodin
  •  
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach
     
  •  
  • Letní scéna
    6. 8. 2020
    Čtvrtek v 20.00 hodin
  •  
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach
     
  •  
  • Letní scéna
    11. 8. 2020
    Úterý v 20.00 hodin
  •  
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová
     
  •  
  • Letní scéna
    12. 8. 2020
    Středa v 20.00 hodin
  •  
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová
     
  •  
  • Letní scéna
    13. 8. 2020
    Čtvrtek v 20.00 hodin
  •  
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová
     
  •  
  • Letní scéna
    14. 8. 2020
    Pátek v 20.00 hodin
  •  
  • Skořápka

    A. Mihulová, P. Nesvačilová
     
  •  
  • Letní scéna
    15. 8. 2020
    Sobota v 20.00 hodin
  •  
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová
     
  •  
  • Letní scéna
    16. 8. 2020
    Neděle v 20.00 hodin
  •  
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová
     
  •  
  • Letní scéna
    17. 8. 2020
    Pondělí v 20.00 hodin
  •  
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl
     
  •  
  • Letní scéna
    18. 8. 2020
    Úterý v 20.00 hodin
  •  
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl
     
  •  
  • Letní scéna
    19. 8. 2020
    Středa v 20.00 hodin
  •  
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
     
  •  
  • Letní scéna
    20. 8. 2020
    Čtvrtek v 20.00 hodin
  •  
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
     
  •  
  • Letní scéna
    21. 8. 2020
    Pátek v 20.00 hodin
  •  
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
     
  •  
  • Letní scéna
    22. 8. 2020
    Sobota v 20.00 hodin
  •  
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
     
  •  
  • Letní scéna
    24. 8. 2020
    Pondělí v 20.00 hodin
  •  
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
     
  •  
  • Letní scéna
    25. 8. 2020
    Úterý v 20.00 hodin
  •  
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
     
  •  
  • Letní scéna
    26. 8. 2020
    Středa v 20.00 hodin
  •  
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
     
  •  
  • Letní scéna
    27. 8. 2020
    Čtvrtek v 20.00 hodin
  •  
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
     
  •  
  • Letní scéna
    28. 8. 2020
    Pátek v 20.00 hodin
  •  
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný
     
  •  
  • Letní scéna
    29. 8. 2020
    Sobota v 20.00 hodin
  •  
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný
     
  •  
  • Letní scéna
    30. 8. 2020
    Neděle v 20.00 hodin
  •  
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný
     
  •  
  • Poznámka:

    Změna programu i obsazení vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18.30 hod.