ZRUŠIT
 
 
Rozpravy Milana Heina

Rozpravy Milana Heina

Rozpravy Milana Heina

Talk-show, ve které spolu rozprávějí principál našeho divadla Milan Hein a jeho dva pokaždé jiní herečtí kolegové. Pořad natáčí Český rozhlas Dvojka.

Obvyklá délka pořadu je 1 hodina a 30 minut bez přestávky.


 

ÚČINKUJÍCÍ A TVŮRCI:

Milan Hein Milan Hein

Autor: Milan Hein

Režie: ČRo Dvojka
Dramaturgie: Pavel Ondruch

 
PODROBNOSTI

Herecká hvězda mimopražského divadla, herecká osobnost z Prahy, která v tomto divadle začínala a divadelní ředitel, herec a zároveň moderátor Milan Hein, který na několika regionálních scénách na počátku kariéry působil – tři divadelníci v zábavné talk-show dokazují, jak život umí být divadlem a divadlo životem.

Vyprávění a vzpomínky doplní archivní ukázky z rozhlasových inscenací a také oblíbené písně hostů. Na samém závěru se navíc všichni účinkující potkávají před rozhlasovým mikrofonem a v krátké živě nahrané herecké ukázce buď zavzpomínají na své umělecké začátky, nebo prostě a jen předvedou své herecké mistrovství. Iva Janžurová například zavzpomínala na jednu ze svých prvních rolích v libereckém angažmá, tj. na Idiotku, Petr Kostka předvedl, jak nakládá s blankversem v Shakespearově Zkrocení zlé ženy či Soňa Červená se znovu vtělila do Eliny Makropulos...

ČRo Dvojka vysílá tento měsíčník (od ledna 2019) každou čtvrtou neděli v měsíci od 11 hodin.

×

Přihlášení k odběru novinek