Aktuálně

Instagram 19. 2. 2024
Instagram

Jak se pozná nejodvážnější člověk na světě? 🤔 Krásná vzpomínka odpovídá: Ten, kdo zasvětí život své bohulibé vášni. 🎶 Božská Florence Jenkinsová je odvážná. Božská Florence Jenkinsová je odvážná, protože miluje hudbu, ale zpívá zřejmě nejhůř v širých státech. 🎭 KRÁSNÁ VZPOMÍNKA Jaké to je být pianistou nejhorší zpěvačky všech dob? Bizarní příběh Florence F. Jenkinsové plný živě hrané jazzové i operní hudby právě teď v Divadle Ungelt. #divadloungelt

Instagram 18. 2. 2024
Instagram

Náš principál Milan Hein už dlouhá léta usiluje o zrovnoprávění stejnopohlavních manželství. ❤️ Své dospívání, mladý život i coming out sám prožil ještě v dobách krutého komunismu. Dnes se snaží o to, aby se v demokratické České republice nemusela část obyvatel stále krčit. Psychicky ani před zákonem. Svoboda je tu buď pro všechny, nebo pro nikoho. 👏🏼 @jsmefer ❤️💌

Novinky 13. 2. 2024
Novinky - Letní scéna Divadla Ungelt

Letní scéna Divadla Ungelt

Oslavujeme jubilejní 20. ročník. Přijďte na Letní scénu Divadla Ungelt na Nový Svět pod Hradčany. Hrajeme pro vás od poloviny května do poloviny září téměř každý den!

Novinky 9. 2. 2024
Novinky - Představení Nadechnout se života 9. a 10. 2. - PŘESUNUTO

Představení Nadechnout se života 9. a 10. 2. - PŘESUNUTO

Vážení diváci, je nám nesmírně líto, ale dvě představení Nadechnout se života 9. a 10. února, musíme z důvodu náhlé indispozice Terezy Brodské přesunout.

Novinky 8. 2. 2024
Novinky - Přidáváme představení Brácha 24. 3.

Přidáváme představení Brácha 24. 3.

Milí diváci, do programu přidáváme nový termín Bráchy s Veronikou Khek Kubařovou, Igorem Orozovičem a Markem Němcem. Nenechte si ujít fantastické rodinné drama na Kamenné scéně DU!

Instagram 5. 2. 2024
Instagram

✨🌙 Existenciální téma je pro autory dramatu od nepaměti fascinující látkou. 🔮 V našem repertoáru si můžete vybrat rovnou z trojlísku: 🐅 Příběh ze zoo Americké drama Edwarda Albeeho vás zavede do newyorského Central Parku, kde se setkávají dva muži. Obyčejný rozhovor se během chvíle stává životní událostí. 👩‍👧 Dobrou noc, mami Tradiční setkání nad manikúrou tentokrát není tradiční. I když někým trávíte spoustu času, neznamená to, že se dokonale znáte. Příběh matky a dcery, příběh o velkém životním rozhodnutí. 🧦 Všechny báječný věci Maminka trpí depresí. Její milující syn se ji rozhodne "léčit" seznamem všech báječných věcí, pro které stojí za to žít. Slibujeme, že se budete smát, budete slzet a odnesete si při nejmenším větší pozornost ke krásám našeho světa! Těšíme se na vás v Ungeltu 🎭

Novinky 2. 2. 2024
Novinky - Náhradní termín: Stůl pro dva z 31. 1. na 1. 5. 2024

Náhradní termín: Stůl pro dva z 31. 1. na 1. 5. 2024

Vážení diváci, ještě jednou se velice omlouváme za komplikace s přeložením představení Stůl pro dva 31. ledna 2024. Podařilo se nám však zajistit náhradní termín a to: středa 1. května 2024 od 19 hodin. Všechny diváky, kteří měli vstupenky na termín 31. ledna 2024 budeme kontaktovat na e-mail, který zadali při nákupu. Na zaslaný e-mail prosím opovězte nejpozději 14. února 2024. Děkujeme za pochopení! Těším se na Vás!

Novinky 30. 1. 2024
Novinky - Přidáváme představení Slepice na zádech

Přidáváme představení Slepice na zádech

Táňa Dyková a Vojta Dyk společně na jevišti? Tuhle komedii musíte vidět! Už 25. března v Divadle Bez zábradlí.

Novinky 28. 1. 2024
Novinky - Petra Hřebíčková a Matěj Dadák v Rozpravách Milana Heina

Petra Hřebíčková a Matěj Dadák v Rozpravách Milana Heina

Jak ztvárnil Matěj padající list na JAMU? Kdo objevil v Petře talent a za co získala cenu Thálie? V neděli 28. ledna. 2024 od 11:00 v éteru ČRo Dvojka.

Blog 27. 1. 2024
Blog - 100. repríza Vejšlapu

100. repríza Vejšlapu

Už jste slyšeli pojem „feel good“ zážitek? Označuje něco, v našem případě divadelní představení, které vám zaručí dobrou náladu. A asi se shodneme, že dobrou náladu potřebujeme často. Překvapí proto někoho, že včera ani ne po 4 letech od premiéry jsme vlajkovou loď našich „feel good inscenací“ Vejšlap zahráli po sté?