ZRUŠIT
 
PŘEDPLATNÉ V PRODEJIPředplatné
NOVINKA - vstupenky zdePřítelkyně
VSTUPENKY50 odstínů (České porno)
VSTUPENKY ZDETaneční hodiny
VSTUPENKY ZDERozpravy Milana Heina
NOVINKA - vstupenky zdeTrhni si
  • ŘÍJEN 2019
    srpen | září | říjen | listopad | prosinec
  • DATUM
  • DIVADLO
    UNGELT
  • LETNÍ
    SCÉNA
  • DIVADLO
    ABC
  • Kamenná scéna 1. 10. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Trhni si, otče!
    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 2. 10. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Deštivé dny
    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 3. 10. 2019
    15.00 hodin
    čt
  • Rozpravy Milana Heina
    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: Petr Stach, Diana Šoltýsová
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 3. 10. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • Přítelkyně
    J. Smutná, A. Mihulová
    ZADÁNO PRO - JSME FÉR - (www.jsmefer.cz).
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 5. 10. 2019
    19.00 hodin
    so
  • Pan Halpern a pan Johnson
    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Divadlo ABC 6. 10. 2019
    19.00 hodin
    ne
  •  
  •  
  • Deštivé dny
    R. Krajčo, D. Švehlík
    PŘELOŽENO Z 10. 2. 2019
     
  • Kamenná scéna 6. 10. 2019
    19.00 hodin
    ne
  • Skleněný strop
    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 7. 10. 2019
    19.00 hodin
    po
  • MISS DIETRICH lituje
    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 8. 10. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Pardál
    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák
    PŘEDPLATNÉ UN-40
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 9. 10. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Přítelkyně
    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 10. 10. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • Deštivé dny
    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 11. 10. 2019
    19.00 hodin
  • Expres na západ
    F. Němec, R. Holub
    PŘEDPLATNÉ UN-41
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 12. 10. 2019
    19.00 hodin
    so
  • Taneční hodiny
    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 13. 10. 2019
    19.00 hodin
    ne
  • Trhni si, otče!
    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 14. 10. 2019
    19.00 hodin
    po
  • MISS DIETRICH lituje
    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 15. 10. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Skleněný strop
    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný
    PŘELOŽENO Z 30.5.2019
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 16. 10. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 17. 10. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • 4000 dnů
    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 18. 10. 2019
    19.00 hodin
  • Jak zabít komika
    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 19. 10. 2019
    19.00 hodin
    so
  • Pan Halpern a pan Johnson
    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 20. 10. 2019
    19.00 hodin
    ne
  • Přítelkyně
    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 21. 10. 2019
    19.00 hodin
    po
  • Přítelkyně
    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 22. 10. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Taneční hodiny
    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 23. 10. 2019
    19.00 hodin
    st
  • Trhni si, otče!
    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 24. 10. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • 4000 dnů
    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 25. 10. 2019
    19.00 hodin
  • Expres na západ
    F. Němec, R. Holub  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 26. 10. 2019
    19.00 hodin
    so
  • Život podle Jonesových
    V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 27. 10. 2019
    19.00 hodin
    ne
  • To mám ale kliku
    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 28. 10. 2019
    19.00 hodin
    po
  • To mám ale kliku
    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 29. 10. 2019
    19.00 hodin
    út
  • Skořápka
    A. Mihulová, P. Nesvačilová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 30. 10. 2019
    19.00 hodin
    st
  • To mám ale kliku
    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna 31. 10. 2019
    19.00 hodin
    čt
  • Pan Halpern a pan Johnson
    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Poznámka:

    Změna programu i obsazení vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18.30 hod.