ZRUŠIT
 
VÍCE ZDE ...Předplatné
VSTUPENKY ZDETaneční hodiny
ON-LINE PRODEJ ZDEDárková poukázka
JIŽ V PRODEJI více..HOUSLE
I ČERNÝ HUMOR POMÁHÁTrhni si
  • PROSINEC 2019
    listopad | prosinec | leden | únor | březen | duben
  • DATUM
  • DIVADLO
    UNGELT
  • LETNÍ
    SCÉNA
  • DIVADLO
    ABC
  • Kamenná scéna
    1. 12. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    2. 12. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    3. 12. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík
    Předplatné UN-41
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    4. 12. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    5. 12. 2019
    Čtvrtek v 15.00 hodin
  • Rozpravy Milana Heina

    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: Jiří Langmajer, Adéla Gondíková
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    5. 12. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    6. 12. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    7. 12. 2019
    Sobota v 18.00 hodin
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    8. 12. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    9. 12. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    10. 12. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec
    Představení natáčí Česká televize
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    11. 12. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec
    Představení natáčí Česká televize
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    12. 12. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    13. 12. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • Skořápka

    A. Mihulová, P. Nesvačilová
    Předplatné UN-40
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    14. 12. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • Pardál

    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    15. 12. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    16. 12. 2019
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    17. 12. 2019
    Úterý v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Zadáno pro členy Klubu přátel Divadla Ungelt
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    18. 12. 2019
    Středa v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška
    Zadáno pro členy Klubu přátel Divadla Ungelt
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    19. 12. 2019
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    20. 12. 2019
    Pátek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    21. 12. 2019
    Sobota v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek / J. Hrdý  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    22. 12. 2019
    Neděle v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Poznámka:

    Změna programu i obsazení vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18.30 hod.