ZRUŠIT
 
LETNÍ SCÉNA V PRODEJIBetty
NOVINKA - vstupenky zdeHOUSLE
VSTUPENKY ZDEHalina
NOVINKA - JIŽ V PRODEJIVejšlap
I ČERNÝ HUMOR POMÁHÁTrhni si
  • BŘEZEN 2020
    leden | únor | březen | duben | květen | červen | červenec | srpen
  • DATUM
  • DIVADLO
    UNGELT
  • LETNÍ
    SCÉNA
  • DIVADLO
    ABC
  • Kamenná scéna
    1. 3. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    2. 3. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    3. 3. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský
    PŘEDPLATNÉ UN-42
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    4. 3. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    5. 3. 2020
    Čtvrtek v 15.00 hodin
  • Rozpravy Milana Heina

    Nahrávka Českého rozhlasu 2
    Hosté: Regina Rázlová, Simona Postlerová
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    5. 3. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová
    PŘEDPLATNÉ UN-43
     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    6. 3. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    7. 3. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Pardál

    C. Mayerová, F. Němec, O. Novák  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    8. 3. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Přítelkyně

    J. Smutná, A. Mihulová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    9. 3. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Jak zabít komika

    Marek Daniel, Kristýna Frejová, Václav Vašák / Ladislav Hampl  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    10. 3. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • 4000 dnů

    H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    11. 3. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    12. 3. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    13. 3. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    14. 3. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    15. 3. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • MISS DIETRICH lituje

    R. Rázlová, S. Postlerová  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    16. 3. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    17. 3. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    18. 3. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Trhni si, otče!

    B. Štěpánová, P. Stach, V. Navrátil  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    20. 3. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • Halina

    Halina Pawlowská  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    21. 3. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Vejšlap

    M. Písařík, P. Stach, J. Holík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    22. 3. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Vejšlap

    M. Písařík, P. Stach, J. Holík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    23. 3. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Vejšlap

    M. Písařík, P. Stach, J. Holík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    24. 3. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Vejšlap

    M. Písařík, P. Stach, J. Holík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    25. 3. 2020
    Středa v 19.00 hodin
  • Housle

    M. Hein, J. Langmajer, P. Liška  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    26. 3. 2020
    Čtvrtek v 19.00 hodin
  • Taneční hodiny

    P. Nesvačilová, M. Táborský  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    27. 3. 2020
    Pátek v 19.00 hodin
  • To mám ale kliku

    F. Němec, K. Sedláčková - Oltová, L. Hampl, Z. Dušek / J. Hrdý  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    28. 3. 2020
    Sobota v 19.00 hodin
  • Zpívá a vypráví Soňa Červená

     
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    29. 3. 2020
    Neděle v 19.00 hodin
  • Deštivé dny

    R. Krajčo, D. Švehlík  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    30. 3. 2020
    Pondělí v 19.00 hodin
  • Skleněný strop

    T. Vilhelmová, J. Langmajer V. Navrátil / V. Pokorný  
  •  
  •  
  • Kamenná scéna
    31. 3. 2020
    Úterý v 19.00 hodin
  • Pan Halpern a pan Johnson

    Petr Kostka, František Němec  
  •  
  •  
  • Poznámka:

    Změna programu i obsazení vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18.30 hod.