DATUMDIVADLO UNGELTLETNÍ SCÉNADIVADLO ABC
DUBEN 2018 duben | květen | červen | červenec | srpen
1.4.2018
19:00 hod
ne
Život podle Jonesových
V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
   
2.4.2018
19:00 hod
po
Pardál
J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák  
   
3.4.2018
19:00 hod
út
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
   
4.4.2018
19:00 hod
st
Život podle Jonesových
V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
   
5.4.2018
15:00 hod
čt
Rozpravy Milana Heina
Nahrávka Českého rozhlasu 2
Hosté: Petr Kostka, Zdena Bittlová
 
   
5.4.2018
19:00 hod
čt
Pardál
J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák  
   
6.4.2018
19:00 hod
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
7.4.2018
19:00 hod
so
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
8.4.2018
19:00 hod
ne
Smrt a dívka
L. Štěpánková, P. Stach, T. Dastlík
Z PROVOZNÍCH DŮVODŮ ZRUŠENO
 
   
9.4.2018
19:00 hod
po
Život podle Jonesových
V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
   
10.4.2018
19:00 hod
út
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
11.4.2018
19:00 hod
st
Růžové brýle
Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková  
   
12.4.2018
19:00 hod
čt
Vzpomínky zůstanou
Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek, V. Udatný  
   
13.4.2018
19:00 hod
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
14.4.2018
19:00 hod
so
Na útěku
J. Štěpánková, Z. Adamovská  
   
15.4.2018
19:00 hod
ne
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
16.4.2018
19:00 hod
po
Pardál
J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák  
   
17.4.2018
19:00 hod
út
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
18.4.2018
19:00 hod
st
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
19.4.2018
19:00 hod
čt
Pardál
J. Štěpánková, F. Němec, O. Novák  
   
20.4.2018
19:00 hod
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
21.4.2018
19:00 hod
so
Mezi úterým a pátkem
R. Rázlová, M. Hein, J. Čvančarová, P. Nesvačilová  
   
22.4.2018
19:00 hod
ne
Skořápka
A. Mihulová, P. Nesvačilová  
   
23.4.2018
19:00 hod
po
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
   
24.4.2018
19:00 hod
út
4000 dnů
H. Maciuchová, O. Novák, P. Stach  
   
25.4.2018
19:00 hod
st
Růžové brýle
Z. Bydžovská, H. Maciuchová, S. Rojková
DERNIÉRA
 
   
26.4.2018
19:00 hod
čt
MISS DIETRICH lituje
R. Rázlová, S. Postlerová  
   
27.4.2018
19:00 hod
Pan Halpern a pan Johnson
Petr Kostka, František Němec  
   
28.4.2018
19:00 hod
so
Vzpomínky zůstanou
Z. Adamovská, L. Štěpánková / J. Stryková, P. Štěpánek, V. Udatný  
   
29.4.2018
19:00 hod
ne
   
Deštivé dny
R. Krajčo, D. Švehlík  
29.4.2018
19:00 hod
ne
Život podle Jonesových
V. Hybnerová, M. Táborský, L. Štěpánková, L. Hampl  
   
30.4.2018
19:00 hod
po
Expres na západ
F. Němec, R. Holub  
   
Změna programu vyhrazena, aktuální změny sledujte na našich webových stránkách. Po začátku představení není umožněn přístup do hlediště! Zakoupené vstupenky nepřijímáme zpět ani nevyměňujeme. Vstupenky zarezervované až do data konání, je nutné vyzvednout nejpozději v den představení do 18:30 hod.